Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
* Pola wymagane
Adres email nie zostanie opublikowany.
Dla bezpieczeństwa twój adres IP 54.162.218.214 zostanie zapisany.
Twój wpis będzie widoczny po zaakceptowaniu przez administratora.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usunięcia lub nie publikowania wpisu.
431 entries.
Czesław napisał/a 17 września 2017 o 06:46:
Proszę o modlitwę by zło,które wokół nas w ostatnich latach krąży i doprowadza naszą rodzinę do ruiny odeszło od nas,By moja córka znalazła męża,który by był dla niej wsparciem,bym spłacił wszystkie długi,by wszystko wróciło do normy.Bóg zapłać za modlitwę.
Małgorzata napisał/a 16 września 2017 o 10:56:
Prośba o modlitwę w intencji uczestników i prowadzących kurs ewangelizacyjny "Nowe Życie" w dn.13-15.10.17 o otwarcie serc na Boże łaski, prowadzenie i dary Ducha Św. Za wstawiennictwem Św. Michała Archanioła prosimy również o ochronę i obronę naszych rodzin i nas samych.
Janusz napisał/a 16 września 2017 o 09:28:
Proszę o modlitwę za zdrowie mojej żony Anny
Marianna napisał/a 15 września 2017 o 00:01:
Proszę o pomoc w przygotowaniu się do obrony pracy licencjackiej dla syna Michała, dobrą obronę i żywą wiarę dla niego i całej naszej rodziny.
Dziękuję za dar życia mojego syna i wszystko co Bóg zesłał mi za przyczyną świętego Michała Archanioła.
Joanna napisał/a 13 września 2017 o 18:55:
Matko Boża Nieustającej Pomocy, proszę Cię o Dary Ducha Świętego podczas pracy naukowej i przygotowania pracy habilitacyjnej dla Joanny, o zdrowie oraz łaskę znalezienia dobrego kandydata na męża.
Sabina napisał/a 13 września 2017 o 17:15:
Proszę o modlitwę za syna Mateusza,który podejmuje życiową decyzję,o znalezienie pracy dla córki Joanny oraz o umocnienie i straż Aniołów dla rodziny Sabiny i Stanisława,o znalezienie nowego środka lokomocji w rodzinie
Monika napisał/a 12 września 2017 o 08:34:
o łaskę uwolnienia, uzdrowienia wnętrza (duszy i serca) oraz wszelkich relacji z innymi od chwilki poczęcia. O przemianę serca dla Sylwii i pomoc w uwolnieniu od wszelkich przekleństw, praktyk, narosłych grzechów i ich konsekwencji... O wytrwałość i cierpliwość dla Jej męża i ostateczny powrót żony wraz z córką do domu... Niech się stanie według Twojej Woli Panie. Amen
Michał napisał/a 11 września 2017 o 14:15:
Proszę o potrzebne łaski w walce duchowej
złamana napisał/a 10 września 2017 o 18:58:
Boże Ty postawiłeś na mojej drodze człowieka, dodaj mu odwagi wiary w siebie i w nas i siły do walki o nas byśmy byli razem ...Boże natchnij jego umysł i serce by za mną zatęsknił i do mnie wrócił ...daj nam jasność umysłu siłę i wiarę byśmy odnaleźli się na nowo w tej trudnej dla nas sytuacji... Boże Ty ni9e chcesz by ktoś był sam .......pomóż być nam razem..... Boże bez Ciebie nic się nie dzieje ...i nie ma nic dla Ciebie niemożliwego
Dziękuję za modlitwę
Piotr napisał/a 8 września 2017 o 18:58:
Bardzo proszę o modlitwę za zdrowie oczu siostrzenicy mojego przyjaciela z Australii. Nazywa się Sienna Baker i ma 2 lata. Cierpi na bardzo agresywny nowotwór obu oczu.
Bóg zapłać.
Piotr napisał/a 7 września 2017 o 21:00:
Proszę o modlitwę, bo nie chodzę od ok. 1,5 miesiąca do Komunii i spowiedzi i za wszystkich, którzy chcieliby, a nie przyjmują Komunii.
Sabina napisał/a 4 września 2017 o 15:36:
prosze o modlitwę w intencji Gabrysi o pomoc w pisaniu pracy i szczęśliwa obronę
Urszula napisał/a 4 września 2017 o 13:14:
Święty Michale Archaniele stań w obronie małżeństwa Agnieszki i Jacka.Uproś dla nich łaskę pojednania,pokoju serca i miłości.Któż jak Bóg!
Beata napisał/a 3 września 2017 o 21:24:
Mateńko Nieustającej Pomocy dziękuję ci za to że pomagasz mojej córce , dziękuję ci za To że Dominika skończyła rok szkolny z bardzo dobrymi wynikami w nauce . Proszę opiekuj się nami i nie opuszczaj .
> Mateńko Nieustającej Pomocy, za Twa przyczyna proszę o łaskę dla mojej córki i dla mnie .
> Proszę cię o zdrowie dla nas , aby moja Dominika miała zdrowe oczy .
> Proszę Cię aby dobrze się uczyła i aby nauka przynosiła jej radość , aby miała kolegów i koleżanki , aby była radosna i lubiana .
> Proszę Cię Mateńko abyśmy już nigdy nie doświadczyły braku pieniędzy abyśmy miały swój własny dom o którym tak marzę i żyły w dostatku . Abym mogła pokazać mojej córce miejsca na świecie którym mi nie było dane zobaczyć . Proszę Cię aby mogła poznać ojca i czuć że on ją kocha .
> Proszę Cię Mateńko aby już nigdy nie zabrakło nam pieniędzy , abym nie musiała się martwić czy nam starczy na kolejny dzień czy nie .
> Proszę Cię Mateńko o miłość aby w moim życiu pojawił się mężczyzna który pokocha mnie i moją córkę abyśmy mogli stworzyć kochający dom pełen radości i miłości . aby zaopiekował się nami . Aby czuła że jesteśmy dla niego najważniejsze
> . Za wszystko z głębi serca dziękuję, i nieustannie proszę o dalsze łaski. Bóg zapłać
Anna napisał/a 3 września 2017 o 12:09:
Proszę o łaskę zdrowia i uwolnienie od złych duchów.
gosia napisał/a 2 września 2017 o 18:58:
Szczęść Boże,

proszę o modlitwę w intencji - o szczęśliwe rozwiązanie sprawy Bogu wiadomej i Boże błogosławieństwo dla
Elżbiety i Mirosława oraz ich synów,
Michał napisał/a 2 września 2017 o 11:04:
proszę o łaskę pojednania i dobrej spowiedzi Św.
Ilona napisał/a 2 września 2017 o 08:15:
Bardzo proszę o modlitwę za moją 17- letnią córkę Angelikę - o łaskę uzdrowienia z gruźlicy płuc.
Mariola napisał/a 1 września 2017 o 22:21:
proszę o wieczny odpoczynek dla
ks. Irka
Mariola napisał/a 1 września 2017 o 22:19:
proszę o przyjęcie duszy Bogdana do Królestwa Niebieskiego