Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
* Pola wymagane
Adres email nie zostanie opublikowany.
Dla bezpieczeństwa twój adres IP 54.224.233.92 zostanie zapisany.
Twój wpis będzie widoczny po zaakceptowaniu przez administratora.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usunięcia lub nie publikowania wpisu.
od Karola wrote on 6 czerwca 2017 at 18:52:
Proszę Cię Pokornie OBEJMIJCIE MNIE STAŁĄ MODLITWĄ JEŚLI TYLKO MOŻECIE. O UZDROWIENIE MOJEGO KRĘGOSŁUPA. ODCINEK PIERSIOWY I LEDZWIOWY. O UZDROWIENIE PEKNIETEGO TRZONU W KREGOSLUPIE PIERSIOWYM. ODCINEK W KRĘGOSLUPIE TH5 I TH6. I O UZDROWIENIE PRZEPUKLINY W KRĘGOSŁUPIE LEDZWIOWYM
BO JAK KRĘGOSŁUP NIE WYLECZE CAŁKOWICIE. TO STRACE WZROK, JUZ TRACĘ WZROK Bracie i Siostro. Bardzo mi się pogorszyl ostatnimi czasy WZROK. Proszę o Modlitwę o UZDROWIENIE MOJEGO WZROKU PRZED JASKRA KTÓRA MI BARDZO GROZI. Bo MAM PODEJRZENIE ŻE TO IDZIE OD KRĘGOSŁUPA Z TĄ JASKARA NA OCZY I O UZDROWIENIE MOJEJ PAMIECI. PROSZĘ O MODLITWĘ. Proszę o Modlitwę, aby Jezus udzielił mi łaski i sił do modlitwy. Bo jestem tym stanem zdrowia już totalnie załamany i tak samo zniechecony do dbania o te zdrowie i się modlenia. Proszę o Modlitwę o Uzdrowienie, całego mojego lewego kolana i sił wytrwałości i systematyczności do Cwiczeń kolana i kręgosłupa. Proszę Pokornie o Modlitwę. Karol Gajos.
Ewa wrote on 6 czerwca 2017 at 14:56:
Proszę o modlitwę w intencji mojej córki
ANIA wrote on 6 czerwca 2017 at 11:24:
Boże błagam o miłość w mojej relacji z Michałem.
. wrote on 5 czerwca 2017 at 22:40:
Proszę o modlitwę za mnie, moją siostrę oraz brata do którego jedziemy w odwiedziny do Anglii do Londynu i Manchesteru (12-20 cerwca). Proszę aby Bóg nas strzegł i ochraniał. Niech Pan posyła Swoich Aniołów przed nami aby strzeli naszych dróg. Św Archaniołowie Michał, św Gabriel i św Rafał niech nas strzegą. Maryjo Matko nasza módl się za nami do Pana Jezusa Syna Twego aby na cały czas tego wyjazdu udzielił nam swojej opieki. Proszę też miej w opiece mojego brata, który na co dzień mieszka w Anglii, strzeż go i ochraniaj od złego. Amen.
koleżanka wrote on 5 czerwca 2017 at 08:12:
Proszę Boże uratuj Ewę. Ulecz ją z choroby nowotworowej, daj jej siły do walki z chorobą i pozwól jej cieszyć się zdrowiem. Boże błagam dla Niej o łaskę zdrowia. Miej Miłosierdzie dla Niej i jej najbliższych.
D. wrote on 5 czerwca 2017 at 08:10:
Niech dobry Bóg ześle na mnie Ducha Św. i obdarzy mnie łaskami. Proszę o dar cierpliwości, spokoju, opanowania. Jezu oddal ode mnie:moją złość,lęki i niepokoje.Widzę jak przez moje zachowanie cierpią moi najbliżsi. Proszę Boże, ulecz moją duszę i całe moje życie.
małgorzata wrote on 4 czerwca 2017 at 08:00:
Błagam o modlitwę w sprawie ugodowego zakończenia mediacji mojego syna ze stroną konfliktu. Panie Boże ulituj się nad nim i spraw, żeby syn zachował pracę, Bóg zapłać wszystkim za modlitwy, mama
halina wrote on 4 czerwca 2017 at 05:59:
Proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie i ochrnę moich myśli.Michale Archaniele czuwaj nademną i wspieraj mnie.
katarzyna wrote on 3 czerwca 2017 at 20:47:
Proszę o modlitwę w intencji powrotu Mateusza, jego nawrócenia i Boskiej opieki nad odbudową naszej relacji
Agnieszka wrote on 3 czerwca 2017 at 13:04:
Proszę o modlitwę za umierającego Zbigniewa
Maria wrote on 3 czerwca 2017 at 12:13:
Bardzo proszę o modlitwę za Krzysztofa , w dniu jego 58 urodzin, o jego uwolnienie i nawrócenie, o powrót do domu do rodziny i porzucenie związku cudzołożniczego. Ogromne Bóg zapłać.
Aleksandra wrote on 2 czerwca 2017 at 22:31:
Proszę o uratowania pracy dla Grześka.
Beata wrote on 2 czerwca 2017 at 15:43:
Proszę o modlitwę za zdrowie, abym mogła normalnie chodzić, mieć sprawne ręce i mniej bólu. Bóg zapłać.
Joanna wrote on 2 czerwca 2017 at 15:01:
Bardzo proszę o zdrowie dla mojego taty i pomoc i ochronę dla całej naszej rodziny.
jadwiga wrote on 2 czerwca 2017 at 13:20:
Michale Archaniele pomóż mi i mojej mamie
Dorota wrote on 2 czerwca 2017 at 12:03:
Michale Archaniele wspieraj mnie w tej bardzo nierównej walce. Dziękuję
Justyna O wrote on 2 czerwca 2017 at 10:11:
O wszelkie łaski w dniu codziennym, o dary Ducha Świętego, o opiekę w miejscu pracy, o zdrowie dla mnie i rodziny, o pomoc w rozwiązywaniu trudności, o wszelkie łaski w małżeństwie, o dar macierzyństwa.
Mateńko różańca świętego, św. Rito i św. Janie Pawle II dopomagaj. Bóg zapłać za modlitwę.
Maria wrote on 1 czerwca 2017 at 20:46:
PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI O ZMIĘKCZENIE SERC PARAFIAN Z PRZYBÓWKI BY UZNALI ŻE KOŚCIÓŁ JEST JEDNOŚCIĄ I KAŻDY NAWET PRZYJEZDNY MOŻE Z NIMI POSŁUGIWAĆ WSPÓLNIE KU CHWALE BOGA. I BYM MOGŁA TAM AKTYWNIE POMAGAĆ I UCZESTNICZYĆ W UROCZYSTOŚCIACH ( NAJBLIŻSZE BOŻE CIAŁO) ZGODNIE Z WOLĄ KS.PROBOSZCZA.
Renata wrote on 1 czerwca 2017 at 18:34:
Proszę o modlitwe o pomyślne rozwiązanie problemów mieszkaniowych i rodzinnych spowodowanych długami Józefa i licytacja mieszkania dla Renaty i jej dzieci
Iwona wrote on 1 czerwca 2017 at 09:33:
Święty Michale Archaniele błagam pomóż mojemu męzowi w walce ze złym duchem, który stanął mu na drodze i próbuje mieszać w jego zyciu.