Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
* Pola wymagane
Adres email nie zostanie opublikowany.
Dla bezpieczeństwa twój adres IP 54.162.218.214 zostanie zapisany.
Twój wpis będzie widoczny po zaakceptowaniu przez administratora.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usunięcia lub nie publikowania wpisu.
431 entries.
ANNA napisał/a 11 sierpnia 2017 o 17:45:
Prośba o modlitwę w intencji PANU BOGU wiadomej ( w szczególnej potrzebie).
Kamilla napisał/a 11 sierpnia 2017 o 16:32:
Proszę o modlitwę za Kamillę, aby zdała 21 sierpnia o 12.00 egzamin na prawo jazdy.
Proszę też o związek z Marcinem K. oparty na miłości, małżeństwie oraz wspólnym dziecku.
Kamilla
Radosław napisał/a 8 sierpnia 2017 o 13:20:
Proszę o nawrócenie dla Wiktorii, która zagłębia się w okultyzm i zamierza popełnić grzech cudzołóstwa, a także o umocnienie mnie w wierze, abym mógł z Boską pomocą przyczynić się do jej nawrócenia.
magdalena napisał/a 7 sierpnia 2017 o 20:45:
Proszę o dobre i szczęśliwe życie dla mojego syna, o siłę w walce z nałogiem dla mojego brata Marka, o nawrócenie i szczęśliwe ułożenie życia dla brata Piotra, o zdrowie dla rodziców i rodzeństwa, oraz teściowej i szwagra, o zdrowie dla męża, zrozumienie i szacunek w naszym małżeństwie, oraz o powodzenie w nowej dodatkowej pracy oraz o pracę na jednej zmianie. Wiem,że bardzo dużo tych próśb ale dla Boga i Michała Archanioła to niewiele....
Julia napisał/a 7 sierpnia 2017 o 13:24:
Jezu, błagam Cię, ratuj mój związek z moim chłopakiem. Niesamowicie mi na nim zależy i bardzo go kocham, chcę dla niego jak najlepiej! Z dnia na dzień się zmienił, stał się bezuczuciowy, niemiły i zimny dla mnie. Wiem że taki nie jest, otoczenie tak na niego wpłynęło. Błagam Cię aby zrozumiał że mnie rani i jest dla mnie najważniejszy. Niech odnajdzie spokój i niech okaże mi znów miłość. Proszę...
Ewa napisał/a 6 sierpnia 2017 o 16:36:
Jezu, ulecz moją rodzinę, pomóż żyć w zgodzie i miłości, we wzajemnym poszanowaniu i pomocy. Czuwaj nad moją mamą, aby znalazła oparcie w dzieciach. Wylecz i nawróć wujka. Jezu cichy i pokornego serca uczyń serca nasze według serca Twego.
Jola napisał/a 4 sierpnia 2017 o 09:31:
Matko Boża z ogromną ufnością zawierzam Tobie wszystkich bliskich memu sercu, wszystkie ich sprawy i potrzeby. Szczególnie proszę w intencji mojej córki Klaudii, brata Roberta, męża Marka i wnuka Natanielka. Otocz wsparciem także mnie i poproś Twego Syna a naszego Pana, by uzdrowił wszystko, co w moim życiu potrzebuje uzdrowienia i przemiany. Amen.
Wioleta napisał/a 3 sierpnia 2017 o 20:59:
Proszę o uleczenie z guza piersi.
Tomasz napisał/a 2 sierpnia 2017 o 13:55:
O oczyszczenie Tomasza ze stawianych mu zarzutów oraz o zdrowie dla nienarodzonego dziecka Asi i Tomasza i jego pomyślne narodziny w terminie. Dziękuję za modlitwę i Bóg Wam zapłać.
andrzej napisał/a 1 sierpnia 2017 o 17:35:
O szczęśliwą operację usunięcia guza z gardła. BÓG zapłać.
e. napisał/a 31 lipca 2017 o 18:39:
CHCE PODZIEKOWAĆ wszystkim Michalitom i Michalitkom że co miesiąć w 1 wtorek modla sie za mnie tzn za noszących szkaplerz, czcicieli i rycerzy Sw. Michała. Przede wszystkim dziekuję Wam tez modlitwą. Bóg Wam Zapłać. !
Magda napisał/a 30 lipca 2017 o 16:31:
Proszę o modlitwę o nawrócenie Bartka, Rafała, którzy biorą narkotyki aby dobry Bóg uratował ich. Proszę też aby św. Archanioł Michał wyjednał mi łaski, które noszę w sercu, a zwłaszcza św. męża dla mnie.
Ewa napisał/a 30 lipca 2017 o 04:40:
Bardzo prosze o uzdrowienie mnie i uzdrowienie mojej rodziny. Prosze otocz nas opieka dziekuje .prosze o nawrocenie mojej rodziny
Małgorzata napisał/a 28 lipca 2017 o 13:31:
Proszę o łaskę zdrowia dla mojej ciężko chorej mamy Barbary, o Boże Błogosławieństwo dla niej i dla mnie, o potrzebne dla nas łaski na każdy dzień życia i skuteczną walkę z wszelkim złem. Święty Michale Archaniele broń nas i wstawiaj się za nami.
D. napisał/a 27 lipca 2017 o 10:21:
Proszę o spełnioną, szczęśliwą, odwzajemnioną Miłość pomiędzy mną a Karolem. Jeśli taka jest wola Boża, o dobry, głęboki, prawdziwy związek, relację partnerską pomiędzy mężczyzną i kobietą. Abyśmy wzięli ślub, byli rodziną, mieli dzieci.
Tomek napisał/a 27 lipca 2017 o 01:55:
Proszę o modlitwę o poprawe zdrowia i samopoczucia dla Moniki aby Bóg ją uzdrowił i pozwolił nam się pobrać.
Jacek napisał/a 27 lipca 2017 o 00:13:
Proszę o łaskę uzdrowienia i uwolnienia od nałogu mojej żony i moich dwóch braci. Boże dziękuje ci za łaski i otuchę w trudnych chwilach. Proszę o moc Ducha Świetego w wierze
janina napisał/a 26 lipca 2017 o 11:42:
Bogu polecam moich najbliższych; synów Darka i Jacka, wnuków; Szymona,Asie, Kubę, Święty Michale otaczaj ich opieka nieustająca, prowadź po Bożych drogach życia. Zawróć z dróg złego towarzystwa i zniewoleń, ratuj ich dla Boga i samych siebie amen.
Dorota napisał/a 26 lipca 2017 o 09:35:
Dobry Boże dziękuję Ci za ten krzyż który mi dałeś.Teraz wiem ze moim życiu zabraklo najwazniejszego Ciebie Panie Ty podales mi reke kiedy upadlam.Powiezam ci moje małżeństwo rodzine moje cale życie.Bądź uwielbiony Boże razem z Maryja Jezusem sw.Józefem i Wszystkimi Świętymi i Ty Swiety Michale Archaniele bądź z nami i broń przed złem. Amen.
Joanna napisał/a 26 lipca 2017 o 00:39:
Prosze o łaski uzdrowienia, uwolnienia i połaczenia serc Joasi i Rafała w Sakramencie małżeństwa oraz Dary Ducha Świętego.