Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
* Pola wymagane
Adres email nie zostanie opublikowany.
Dla bezpieczeństwa twój adres IP 54.224.121.67 zostanie zapisany.
Twój wpis będzie widoczny po zaakceptowaniu przez administratora.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usunięcia lub nie publikowania wpisu.
537 wpisów.
Bogusia napisał/a 4 października 2017 o 01:08:
Drogi św.Michale Archaniele gorąco proszę o modlitwę i wstawiennictwo u JEZUSA CHRYSTUSA - Bolało mnie ucho teraz boli mnie biodro lewe.
Maryla napisał/a 3 października 2017 o 23:48:
O spokój serca i myśli. by dobro zwyciężyło zło. O zmiękczenie zatwardziałości serc mieszkańców Przybówki. o otwarcie bram pewnego kościoła i probostwa dla osoby pomagającej i dobrej a zamknięcie ich dla fałszu, zła, podstępu, izolacji. i żeby pewien kapłan stanął po stronie prawdy
paweł napisał/a 3 października 2017 o 16:51:
Proszę o modlitwę za mojego przyjaciela, ponieważ wydaje mi się że cierpi na depresję i alkoholizm.
Marzena napisał/a 3 października 2017 o 12:48:
Św. Michale ratuj. Uwolnij mnie od niepokoju serca. Polecam Ci wszystkie moje sprawy! Powiedziałeś s. Filomenie, że nie zginie człowiek, rodzina, miasto i naród, który Ci się poświęci. Wierząc w moc daną Ci od Najwyższego - proszę wspomagaj mnie w przeciwnościach i bądź moją obroną.
Beata napisał/a 2 października 2017 o 01:06:
Bardzo proszę o modlitwę aby serce mojego 8-letniego synka wyzdrowiało, a mojej 3-letniej córeczce zniknęły blizny
iwona napisał/a 1 października 2017 o 22:52:
Drogi św.Michale Archaniele gorąco proszę o modlitwę za mnie i mojego męża o wiarę dla nas siostry brata rodziców i naszych bliskich
O..zdrowie dla nas i bliskich rozwiązanie dylematów ..związanych z zdrowiem i posiadaniem dzieci...praca .,
I trudnych spraw jeżeli chodzi o sprawy rodzinne i wiarę...pogodzenie się lęku o przyszłość....Proszę o pomoc
Maria napisał/a 1 października 2017 o 15:07:
Św Michale Archaniele proszę módl się za moje dzieci Tomka Michała i Maćka Wyjednaj dla nich łaskę nawrócenia łaskę żywej wiary ufności i miłości Łaskę uzdrowienia relacji w naszej rodzinie O uwolnienie ich od złości gniewu agresji żalu i wszelkich uzależnień. Któż jak Bóg
Iwona napisał/a 1 października 2017 o 04:35:
O poprowadzenie dobra droga jeżeli chodzi o studia teraz, o to żebym nie bała się przeprowadzić, o dobry , w miarę tani pokój do wynajecia, żebym miała pieniądze na pokój, studia i życie w innym mieście. O spokój i szczęście dla mnie wreszcie. O pomoc z moim zdrowiem. Amen.
Łucja napisał/a 29 września 2017 o 21:15:
Proszę o modlitwę za Jana mojego szwagra o łaskę wiary, jest bardzo chory a mimo tego blużni pw Bogu, wszystkich prawie nienawidzi, stwarza straszną atmosferę dla bliskich, prawie ze wszystkimi się gniewa. Martwię się o Jego duszę, oraz zatruwa życie całej rodzinie jest to koszmar, bardzo proszę o modlitwę.SOS
Zapewniam również o modlitewnej pamięci
Ola napisał/a 29 września 2017 o 19:14:
proszę o wstawiennictwo i ochronę dla mojego męża Jarosława, który ma problemy duchowe i cały czas wybiera zło, aby był w stanie przestać to robić.
Wanda napisał/a 29 września 2017 o 13:59:
Błagam o pomoc w intencji Piotra o wiarę, sakrament pojednania z Bogiem, o wypełnienie się woli Bożej w jego życiu, o dar zdrowia o opiekę i ratunek od św. Michała Archanioła
Kamil napisał/a 29 września 2017 o 11:35:
Święty Michale Archaniele proszę o Twoją asystencję i opiekę nad moją rodziną, aby zapanowała miłość Chrystusowa i uzdrowienie relacji.
Wanda napisał/a 29 września 2017 o 10:58:
Św. Michale Archaniele Patronie mój błagam Cię o opiekę i wstawiennictwo u Boga w moich intencjach jakie mam w sercu. Proszę Cię chroni nas od złego i miej nas całą moją rodzinę w swojej opiece. Któż jak Bóg.
Maria napisał/a 28 września 2017 o 22:06:
ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE TY ZNASZ MOJĄ CIĄGLE TĘ SAMĄ INTENCJĘ. O ZACHOWANIE DAWNYCH RELACJI W WAŻNEJ PRZYJAŹNI, O POWRÓT DO SZCZERYCH CZĘSTYCH ROZMÓW Z WAŻNYM PRZYJACIELEM , MOŻLIWOŚC ZAISTNIENIA W KOŚCIELE POD KROSNEM I BYCIA W NIM. BŁAGAM.
Elżbieta napisał/a 28 września 2017 o 19:07:
Święty Michale, Któż jak Bóg, bądź ze mną w tym trudnym dla mnie czasie.
Daniel napisał/a 28 września 2017 o 18:25:
Proszę o modlitwę o wyjście z alkoholizmu i wszelkiej nieczystości>
kasia napisał/a 28 września 2017 o 09:46:
Proszę o modlitwę, o dar nawrócenia i siłę do zakończenia więzi z inną kobietą oraz powrót w prawdzie miłości wierności i uczciwości do naszego sakramentalnego związku dla męża Michała..
dorota napisał/a 28 września 2017 o 08:26:
Św.Michale błagam obroń moją rodzinę, mojego męża przed złem które opanowało jego dobre serce. Przyjdź nam z pomocą. Zawierzam moją rodzinę Tobie Panu Bogu. Jezu ufam Tobie Bądź Wola Twoja. Oddaje Ci moje cierpienie wszystkie sprawy wiem, że tylko droga która Ty mi wyznaczysz będzie ta najwłaściwsza. W Twoje imię Panie niech szatan opuści mój dom. AMEN.
Krzysiek napisał/a 27 września 2017 o 22:56:
O to bym był dobrym mężem i ojcem i o czystość.
Kasia napisał/a 27 września 2017 o 21:04:
Św.Michale Archaniele dziękuję Ci za otrzymane łaski, Tobie powierzane od lat. Dziękuje Ci za to, że pozwoliłeś mi wybaczyć tej osobie i spojrzeć inaczej na pewne sprawy. Proszę Cię otaczaj mnie opieką przy tej osobie, bym mogła żyć spokojnie z inną osobą i być szczęśliwa.
Boże pomóż mi w końcu podjąć odpowiednią drogę swojego życia gdzie mam iść dokąd pójść?