„Któż jak Bóg” 4/2016 – videozapowiedź „Któż jak Bóg” 4/2016 – videozapowiedź
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i wszystkich księży michalitów za wszystkie intencje modlitewne i postne, złożone w związku z... „Któż jak Bóg” 4/2016 – videozapowiedź

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i wszystkich księży michalitów za wszystkie intencje modlitewne i postne, złożone w związku z naszą Kapitułą Generalną. To ona staje się głównym tematem naszego nowego numeru, w którym, m.in. obszerny wywiad z nowym Ojcem Generałem, ks. Dariuszem Wilkiem. W rozmowie tej Ojciec Generał zdradzi dlaczego zdarzyło mu się kiedyś oszukać swoich rodziców, a także jakie są jego plany i marzenia związane z rozpoczętą właśnie, 6-letnią kadencją.

Poza tym w numerze – „Wszystkie smartfony dla Jezusa” – ostatni dzwonek na decyzję, by jechać na Światowe Dni Młodzieży! Zaprasza s. Gaudia Skass, która zdradza również stan przygotowań łagiewnickiego sanktuarium do tego ogromnego festiwalu wiary i łaski. Przyjedź do Krakowa i zaprzyjaźnij się ze św. Faustyną! Warto!

Małgorzata Więczkowska i Grzegorz Kasjaniuk piszą tym razem o szczególnych pułapkach, jakie czyhają na wiernych, gdy ulec zechcą popkulturowym modom. Czy różaniec może być niebezpieczny duchowo? Czy znani rockowi muzycy szczerze wyznają wiarę w swoich utworach? Zapraszamy do wciągającej lektury!

W rzeczywistość czasów ostatecznych i Nowego Jeruzalem, również w kontekście dawnej świątyni jerozolimskiej, wprowadzają Dorota Mazur, Roman Zając i Joanna Krzywonos. Czy w wakacje powinniśmy zaprzątać sobie głowę takimi tematami? Pan, w Ewangelii wg św. Mateusza powiedział: „Czuwajcie (…), bo nie znacie dnia i godziny”. Wakacje nie zwalniają nas od pamięci o spotkaniu z Bogiem w modlitwie, we Mszy Świętej.

Życzę wszystkim czytelnikom, by ten letni okres był czasem nie tylko regeneracji fizycznej, ale i wzrostu duchowego. Jutro już spotkam się z niektórymi z Was przed obliczem Matki Bożej na Jasnej Górze. Zapraszam do kontynuowania tego duchowego wzrostu również na II turze Anielskich Rekolekcji, w sierpniu, w Rycerce Górnej. Szczegóły na naszej stronie internetowej www.kjb24.pl. „Któż jak Bóg!”

ks. Piotr Prusakiewicz CSMA

Brak komentarzy.

Bądź pierwszym komentującym ten post.

Podziel się swoim komentarzem