VI Festiwal Piosenki Religijnej „Któż jak Bóg” VI Festiwal Piosenki Religijnej „Któż jak Bóg”
Już po raz szósty Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Sobocie wspólnie z Lwóweckim Domem Kultury i Członkami Legnickiej Diecezjalnej Komisji ds.... VI Festiwal Piosenki Religijnej „Któż jak Bóg”

Już po raz szósty Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Sobocie wspólnie z Lwóweckim Domem Kultury i Członkami Legnickiej Diecezjalnej Komisji ds. Muzyki Kościelnej organizuje VI Festiwal Piosenki Religijnej „Któż jak Bóg”.

Odbędzie się on 3 czerwca 2017 roku. Na scenie prezentowane będą piosenki o tematyce anielskiej, powołaniowej i o świętych. Zapraszamy dzieci i młodzież do podzielenia się swoją wiarą i swoimi zdolnościami wokalnymi i muzycznymi. Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach: soliści i zespoły.

W przypadku większej ilości zgłoszeń możliwy jest także podział wiekowy: np. szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna i młodzież.

Wykonawcy mają zaprezentować dwie piosenki: jedna ogólnoreligijna, a druga w tematyce festiwalowej (o aniołach, świętych i powołaniu człowieka). W sposób szczególny na 6 festiwalu chcemy zwrócić uwagę na przypadający w tym roku Jubileusz 100 – lecia objawień Matki Bożej w Fatimie. Maryja jest Królową Aniołów i Wszystkich Świętych, jest przewodniczką na drodze życia, która tak jak w Kanie Galilejskiej również nam przypomina to co najważniejsze w życiu wskazując na Jezusa „Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie”. Aby uczcić i naśladować Ją oraz przypomnieć o tej bardzo ważnej roli Matki Bożej w życiu na VI Festiwalu dodatkowo zostanie wyróżniona najlepsza piosenka o Matce Bożej.

Więcej szczegółów w regulaminie festiwalu. Regulamin festiwalu jak i kartę zgłoszenia można pobrać ze strony: www.wcredo.eu

Zapraszamy wszystkich którzy lubią śpiewać i grać, na Festiwal Radości z naszymi Aniołami i Świętymi którzy przypominają nam o naszym życiowym powołaniu do świętości, a przez to nadają sens i cel naszemu życiu.

Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku 23 maja 2017 r.

Kontakt:
ks. Zbigniew Pajor CSMA

Al. M. J. Piłsudskiego 248/252

05-270 Marki

tel. kom. 608 202 842

email: wcredo@wp.pl

 

W imieniu wszystkich organizatorów i zaangażowanych w przygotowanie 6 festiwalu

– ks. Zbigniew Pajor CSMA

Brak komentarzy.

Bądź pierwszym komentującym ten post.

Podziel się swoim komentarzem