Plan peregrynacji figury św. Michała

Kalendarium peregrynacji

Data Miejsce
ROK 2017
19-21 czerwca Parafia MB Pięknej Miłości w Warszawie (ul. Myśliborska)
22-23 czerwca Parafia Ducha Świętego i św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Gdyni
23-25 czerwca Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Gdańsku-Oliwie
26-28 czerwca Parafia Wniebowzięcia NMP w Lenartowicach
28-30 czerwca Parafia św. Floriana Męczennika w Rzerzęczycach
1 lipca Ogólnopolska Pielgrzymka Czcicieli, Rycerzy i Bractwa Szkaplerza św. Michała Archanioła na Jasną Górę
2-4 lipca Sanktuarium Matki Bożej Królowej Kaszub w Sianowie
5-7 lipca Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Zręcinie
7-9 lipca Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej Kalwaryjskiej w Kalwarii Pacławskiej
10-12 lipca Parafia św. Katarzyny i Matki Bożej Różańcowej w Odrzykoniu
13-14 lipca Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej w Kodniu (Rekolekcje Kościoła Domowego)
14-16 lipca Parafia św. Józefa w Siedlcach
17-19 lipca Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Krupem
21-23 lipca Parafia Ducha Świętego w Słubicach
28-30 lipca Sanktuarium Matki Bożej Pani Skalmierzyckiej w Skalmierzycach
4-6 sierpnia Sanktuarium Pasyjno-Maryjne w Kalwarii Zebrzydowskiej
13-15 sierpnia Parafia NMP Wniebowziętej w Kąclowej
18-20 sierpnia Parafia Zwiastowania NMP w Dobrzyniewie Kościelnym
22-24 sierpnia Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Kowalewie
25-27 sierpnia Parafia NSPJ w Koszycach Małych
28-29 sierpnia Parafia św. Jana Chrzciciela w Kłoczewie
4-6 września Parafia św. Mikołaja w Niwiskach
10-12 września Kolegiata św. Bartłomieja w Opocznie
12-14 września  Parafia św. Józefa w Pruszkowie
15-17 września Parafia NMP Matki Kościoła w Świdniku
17-20 września Parafia Wniebowzięcia NMP w Celestynowie
20-22 września Parafia Najczystszego Serca Maryi w Warszawie (Praga Płd.)
22-24 września Parafia św. Michała Archanioła w Kaliszu
25-26 września Parafia św. Michała Archanioła w Królikowie
27-29 września Parafia św. Michała Archanioła w Gdyni-Oksywiu
3-4 października Parafia św. Michała Archanioła w Wykrotach
5-6 października Parafia Wniebowzięcia Matki Bożej i św. Michała Archanioła w Wieleniu
6-8 października Parafia św. Jana Bosko w Pile
9-11 października Parafia św. Jana Bosko w Gdańsku
13-15 października Parafia św. Rafała Kalinowskiego w Krakowie
24-25 października Parafia św. Józefa Sebastiana Pelczera w Przeworsku
25-27 października Parafia MB Częstochowskiej i św. Józefa w Lutoryżu
30-31 października Parafia NMP Królowej Polski w Nakle nad Notecią
4-6 listopada Parafia św. Floriana w Jedlcu
8-10 listopada Parafia św. Jadwigi Królowej w Nowym Targu
11-13 listopada Parafia św. Piotra i Pawła w Krotoszynie
15-17 października Parafia Trójcy Przenajświętszej w Katowicach
18-20 października Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Jełowie
22-24 listopada Parafia św. Stanisława Kostki w Przasnyszu
24-26 listopada Parafia św. Wojciecha w Przasnyszu
27-29 listopada Parafia św. Piotra i Pawła Apostołów w Złotowie
1-3 grudnia Parafia Chrystusa Odkupiciela w Końskich
3-5 grudnia Bazylika Archikatedralna Męczeństwa św. Jana Chrzciciela w Warszawie (Stare Miasto)
7-9 grudnia Parafia św. Michała Archanioła w Głuchowie
10-12 grudnia Parafia św. Michała Archanioła w Płońsku
13-15 grudnia Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Kaliszu
15-16 grudnia Parafia św. Faustyny Kowalskiej w Białymstoku
16-19 grudnia Parafia NMP Królowej Rodzin w Białymstoku
20-22 grudnia Parafia NMP Królowej Polski w Pionkach
ROK 2018
9-11 lutego Parafia NMP Wniebowziętej w Barcicach
14-18 lutego Parafia NMP Królowej Polski w Lęborku
18-21 lutego Parafia NMP Królowej Polski w Pewli Ślemieńskiej
21-25 lutego Parafia NMP Matki Miłosierdzia w Warszawie (Stegny)
26-28 lutego Parafia Wniebowzięcia NMP w Górze
2-4 marca Parafia św. Anny w Warszawie (Warszawa)
9-11 marca Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Duninowie
12-14 marca Parafia św. Brata Alberta w Elblągu
16-18 marca Parafia św. Andrzeja Apostoła w Choczu
19 marca Parafia św. Antoniego w Toruniu
3-5 kwietnia parafie diecezji włocławskiej
6-8 kwietnia Parafia bł. Józefa Pawłowskiego we Włoszczowie
9 kwietnia – 2 maja parafie diecezji włocławskiej
3-5 maja Parafia św. Jakuba Apostoła w Dobrosłowie
5 maja-15 czerwca parafie diecezji włocławskiej
15-17 czerwca Parafia NMP Wspomożenia Wiernych w Aleksandrowie Kujawskim
18 czerwca-6 lipca parafie diecezji włocławskiej
7 lipca Ogólnopolska Pielgrzymka Czcicieli, Rycerzy i Bractwa Szkaplerza św. Michała Archanioła
9 lipca-1 sierpnia parafie diecezji włocławskiej
7-9 września Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Ostrowie Wielkopolskim
10-12 września Parafia Matki Bożej Pocieszenia i św. Stanisława Biskupa w Szamotułach
14-16 września Parafia św. Michała Archanioła w Różańsku
21-23 września Parafia św. Jana Chrzciciela w Ozimku
27-29 września Parafia św. Michała Archanioła w Daleszycach
30 września – 2 października Parafia św. Michała Archanioła w Sieprawiu
5-7 października Parafia bł. Michała Kozala w Gnieźnie
12-14 października Katedra św. Piotra i Pawła w Legnicy
23-25 listopada Parafia św. Franciszka z Asyżu w Gdańsku
2-5 grudnia Parafia NMP Królowej Polski w Lęborku
14-16 grudnia Parafia św. Maksymiliana Kolbe we Włocławku