Plan peregrynacji figury św. Michała

Kalendarium peregrynacji

Data Miejsce
ROK 2017
9-11 października Parafia św. Jana Bosko w Gdańsku
13-15 października Parafia św. Rafała Kalinowskiego w Krakowie
24-25 października Parafia św. Józefa Sebastiana Pelczera w Przeworsku
25-27 października Parafia MB Częstochowskiej i św. Józefa w Lutoryżu
30-31 października Parafia NMP Królowej Polski w Nakle nad Notecią
4-6 listopada Parafia św. Floriana w Jedlcu
8-10 listopada Parafia św. Jadwigi Królowej w Nowym Targu
11-13 listopada Parafia św. Piotra i Pawła w Krotoszynie
15-17 października Parafia Trójcy Przenajświętszej w Katowicach
18-20 października Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Jełowie
14-16 listopada Parafia św. Stanisława w Bydgoszczy
20-22 listopada Parafia św. Andrzeja Boboli w Skierkowiźnie
22-24 listopada Parafia św. Stanisława Kostki w Przasnyszu
24-26 listopada Parafia św. Wojciecha w Przasnyszu
27-29 listopada Parafia św. Piotra i Pawła Apostołów w Złotowie
1-3 grudnia Parafia Chrystusa Odkupiciela w Końskich
3-5 grudnia Bazylika Archikatedralna Męczeństwa św. Jana Chrzciciela w Warszawie (Stare Miasto)
7-9 grudnia Parafia św. Michała Archanioła w Głuchowie
10-12 grudnia Parafia św. Michała Archanioła w Płońsku
13-15 grudnia Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Kaliszu
15-16 grudnia Parafia św. Faustyny Kowalskiej w Białymstoku
16-19 grudnia Parafia NMP Królowej Rodzin w Białymstoku
20-22 grudnia Parafia NMP Królowej Polski w Pionkach
ROK 2018
2-4 lutego Sanktuarium Matki Bożej Piotrkowskiej w Piotrkowie Trybunalskim
6-8 lutego Parafia Narodzenia NMP w Króliku Polskim
9-11 lutego Parafia NMP Wniebowziętej w Barcicach
12-13 lutego Parafia św. Marcina w Wyrzysku
14-18 lutego Parafia NMP Królowej Polski w Lęborku
18-21 lutego Parafia NMP Królowej Polski w Pewli Ślemieńskiej
21-25 lutego Parafia NMP Matki Miłosierdzia w Warszawie (Stegny)
26-28 lutego Parafia Wniebowzięcia NMP w Górze
2-4 marca Parafia św. Anny w Warszawie (Warszawa)
9-11 marca Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Duninowie
12-14 marca Parafia św. Brata Alberta w Elblągu
15-16 marca Parafia św. Antoniego z Padwy w Katowicach
16-18 marca Parafia św. Andrzeja Apostoła w Choczu
3-5 kwietnia parafie diecezji włocławskiej
6-8 kwietnia Parafia bł. Józefa Pawłowskiego we Włoszczowie
9-10 kwietnia Parafia Wniebowzięcia NMP we Włocławku
10-11 kwietnia Parafia Najświętszego Serca Jezusowego we Włocławku
11-12 kwietnia Parafia św. Józefa w Szpetalu Górnym
12-13 kwietnia Parafia św. Michała Archanioła w Czarnem
13-14 kwietnia Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Brzeźnie k. Lipna
14-15 kwietnia Parafia Wniebowzięcia NMP w Lipnie
15-16 kwietnia Parafia bł. Michała Kozala w Lipnie
16-17 kwietnia Parafia św. Jadwigi Śląskiej w Karnkowie
17-18 kwietnia Parafia św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w Kikole
18-19 kwietnia Parafia św. Mateusza Apostoła w Ostrowiu Lipnowskim
19-21 kwietnia Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Czernikowie
21 kwietnia – 2 maja parafie diecezji włocławskiej
3-5 maja Parafia św. Jakuba Apostoła w Dobrosłowie
5 maja-31 maja parafie diecezji włocławskiej
1-3 czerwca Parafia św. Michała Archanioła w Białej Podlaskiej
4-15 czerwca parafie diecezji włocławskiej
15-17 czerwca Parafia NMP Wspomożenia Wiernych w Aleksandrowie Kujawskim
18 czerwca-6 lipca parafie diecezji włocławskiej
7 lipca Ogólnopolska Pielgrzymka Czcicieli, Rycerzy i Bractwa Szkaplerza św. Michała Archanioła
9 lipca-1 sierpnia parafie diecezji włocławskiej
3-5 sierpnia Parafia Wniebowzięcia NMP w Gumniskach
14-16 sierpnia Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Jaworniku
20-22 sierpnia Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Mędromierzu
23-26 sierpnia Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Prorokowie
31 sierpnia-2 września Parafia św. Elżbiety w Powsinie
4-6 września Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Kowalewie
7-9 września Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Ostrowie Wielkopolskim
10-12 września Parafia Matki Bożej Pocieszenia i św. Stanisława Biskupa w Szamotułach
14-16 września Parafia św. Michała Archanioła w Różańsku
21-23 września Parafia św. Jana Chrzciciela w Ozimku
27-29 września Parafia św. Michała Archanioła w Daleszycach
30 września – 2 października Parafia św. Michała Archanioła w Sieprawiu
5-7 października Parafia bł. Michała Kozala w Gnieźnie
10-11 października Parafia św. Bartłomieja w Bakovie (Czechy)
12-14 października Katedra św. Piotra i Pawła w Legnicy
19-21 października Bazylika św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa i Męczennika na krakowskiej Skałce
22-24 października Parafia św. Marcina i Matki Bożej Szkaplerznej w Zarszynie
26-28 października Parafia Trójcy Przenajświętszej w Krasnymstawie
29-31 października Parafia św. Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie
9-11 listopada Parafia św. Wawrzyńca w Mieszkowie
23-25 listopada Parafia św. Franciszka z Asyżu w Gdańsku
26-28 listopada Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Sycowie
2-5 grudnia Parafia NMP Królowej Polski w Lęborku
14-16 grudnia Parafia św. Maksymiliana Kolbe we Włocławku
21-23 grudnia Parafia św. Antoniego w Toruniu
ROK 2019
9-13 marca Parafia Zmartwychwstania Pańskiego w Wałbrzychu
17-19 marca Parafia św. Michała Archanioła w Dąbrowie Wielkiej
25-27 marca Parafia Nawiedzenia NMP w Komorowie
8-10 kwietnia Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Zawierciu
12-15 kwietnia Parafia św. Biskupa Sebastiana Pelczara w Strzyżowie
27-29 września Parafia św. Piotra i Pawła w Lidzbarku Warmińskim
3-6 października Parafia Matki Bożej Różańcowej w Wysokiej Głogowskiej
6-8 grudnia Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Mechowie k. Golczewa