O aniołach po an(g)ielsku O aniołach po an(g)ielsku

O aniołach po an(g)ielsku

Inne wydarzenia 13 grudnia 2016 ladylingua 0

QA _book 2-2016 _DRUK.indd

„St Michael the Archangel and the holy angels”

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą publikacją dotyczącą aniołów, opracowaną przez redakcję dwumiesięcznika „Któż jak Bóg” i „The Angels” w języku angielskim. Jest to minikompendium wiedzy o aniołach.

W pierwszej części kapłani michalici – ks. Piotr Prusakiewicz, ks. Ryszard Andrzejewski, ks. Henryk Skoczylas i ks. Rafał Szwajca, członkowie zespołu redakcyjnego „Któż jak Bóg” – odpowiadają na pytania czytelników. Dowiecie się, co robi anioł stróż, gdy ktoś umrze, czy aniołowie znają nasze myśli, czy opiekują się ludźmi innych religii lub niewierzącymi, jak się poruszają boscy posłannicy, jak możemy ich naśladować, czy możemy blokować anielską pomoc, jeżeli aniołowie mają nas chronić, to dlaczego cierpimy. Znajdziecie tam również wyczerpujące informacje o szkaplerzu św. Michała: od duchowych dóbr po praktyczne wskazówki, np. symboliczne znaczenie szkaplerza, warunki jego przyjęcia, jak się przygotować do przyjęcia szkaplerza, czy dzieci lub nie-katolicy mogą nosić szkaplerz, czy grzech lub moja słabość odbiera przywileje szkaplerzne, co robić, gdy szkaplerz się zniszczy.

Drugą część poświęciliśmy na wyjaśnienie, czym jest Rycerstwo św. Michała oraz omówienie chórów anielskich: Serafinów, Cherubinów, Tronów, Panowań, Mocy, Władz, Zwierzchności, Archaniołów i Aniołów. Bogate ilustracje z łatwością pomogą uruchomić fascynację tymi potężnymi duchami posłanymi nam do opieki i ochrony.

Tytuł: „St Michael the Archangel and the holy angels”

Ilość stron: 48

Wymiary: 10cm x20 cm, wydanie kieszonkowe

Zamówienia:

Sekretariat Redakcji „Któż jak Bóg”

tel. 22 781 28 63, www.kjb24.pl

e-mail: redakcja.kjb@gmail.com

 

Informacje w języku angielskim:

www.stmichaelthearchangel.info

 

Brak komentarzy.

Bądź pierwszym komentującym ten post.

Podziel się swoim komentarzem