Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
* Pola wymagane
Adres email nie zostanie opublikowany.
Dla bezpieczeństwa twój adres IP 54.162.151.77 zostanie zapisany.
Twój wpis będzie widoczny po zaakceptowaniu przez administratora.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usunięcia lub nie publikowania wpisu.
1538 wpisów.
Anita napisał/a 9 lipca 2019 o 19:33:
Święty Michale Archaniele z całego serca proszę Cię o opiekę nade mną, moim mężem, moją córką oraz synem ...Błagam - otocz nas opieką Twych skrzydeł! I wstawiaj się za nami u Ojca Wszechmogącego ! ...Odgoń ode mnie i mojej rodziny wszystkie złe duchy i wygoń je z naszej rodziny, z naszego domu ....
Emilia napisał/a 9 lipca 2019 o 10:38:
Świety Michale błagam o pomoc w nawróceniu mojej córki Moniki wnuka Dawida,zięciów Kamila i Marcina i Asi i Kasi oraz o wzmocnienie wiary i moc Ducha Świętego dla Asi,Magdy,Jurka i jego dzieci i dobrą smierć dla mnie i mojej mamy.
Barbara napisał/a 9 lipca 2019 o 10:18:
św. Archaniele błagam o wstawiennictwo do pana naszego Wszechmogącego aby syn zdał egzamin i aby rozjaśnił jego umysł.o zdrowie dla niego i dla męża i dla mnie.
Małgorzata napisał/a 7 lipca 2019 o 23:12:
Święty Michale Archaniele proszę, aby moja wnusia urodziła się zdrowa.
pol napisał/a 7 lipca 2019 o 21:17:
Św.Michale Archaniele proszę Ciebie bardzo o Dar potomstwa. Ty walczyłeś z lucyferem o istnienie człowieka podczas walki na Niebie, proszę Cię zawalcz raz jeszcze o nowe życie a zarazem o Szczęście dla mnie i dla żony. Proszę szturmem bo Ty szturmem pokonałeś złego i wstawiałeś się w obronie człowieka. Wstaw się raz jeszcze u Pana w mojej sprawie. Wstaw się u Mojego Taty Niebieskiego za mną bo Chcę potomstwa i o nie proszę .
marek napisał/a 7 lipca 2019 o 19:45:
Proszę cię ukochana Matko Boża pomóż mi znaleść lżejsza prace jesli jest jego wola pomogł mi wrócić do poprzedniej pracy w DPS którym patronuje twój umiłowany syn Jan Paweł ll proszę Matko zechciej powiedzieć Jezusowi by mi pomógł wrócić do pracy bo strasznie się pogubiłem wyrwij mnie Matko ze zniewolenie złego ducha by mnie Miłosierdzie Boże Ogarnęło bym mógł się zbawić jest mi teskno Matko po odejściu mojej matki Małgorzaty do wieczności łzy mi mi się pojawiają ze juz jej niema POMOŻ MI KOCHANE NIEBO WYJSC Z TEGO I OCZYSCIC DUSZĘ GDYŻ ZŁY BARDZO UTRUDNIA MI SIE OCZYSCIC MATKO RATUJ JEZU PROSZE TY SIE TYM ZAJMNIJ BARDZO CIĘ PROSZĘ pomoż Jezu siostrze mojej bo przeżywa to zemną by jej nie zabrakło środków do życia ,także was proszę siostry bracia o pomoc modlitewna dla ratunku mojego ofiaruje za was modlących się moje cierpienia Amen
Dorota napisał/a 7 lipca 2019 o 17:48:
Święty Michale Archaniele poprowadz mnie zawodowo.Proszę żebyś znalazł mi dobrego szefa.
Dorota napisał/a 7 lipca 2019 o 17:42:
Święty Michale Archaniele oddal proszę ode mnie wrogów.Proszę by moje relacje były przepełnione miłością i miłosierdziem.
Anna napisał/a 7 lipca 2019 o 13:15:
Proszę o mpdlitwexw intencji rozwiązania moich problemów w pracy i problemów z ludźmi w pracy
DOROTA napisał/a 6 lipca 2019 o 22:32:
PROZĘ O MODLITWĘ ZA MNIE O UWOLNIENIE MNIE Z GRZECHU NIECZYSTOŚCI DOROTA
DOROTA napisał/a 6 lipca 2019 o 22:26:
PROSZĘ O MODLITWĘ ZA MNIE O UWOLNIENIE MNIE Z MASTURBACJI
Jolanta napisał/a 6 lipca 2019 o 20:41:
Święty Archaniele Michałku,ja wiem,że to Ty,dlatego już tylko w Tobie moja nadzieja,"Któż, jakBóg".Proszę,wstaw się za mną...za nami...wiesz jak bardzo się boję.Wiesz,że w mojej duszy to trwa wieki,nie 5 lat.Gdybym tylko mogła,pojechałabym do Twojego Sanktuarium,chciałabym,ale nawet to jest nie realne.Błagam Cię,nie odmawiaj mi pomocy,tylko nie Ty...proszę pomóż mi..a raczej pomagaj.Cóż ja mogę? Tylko być wdzięczna,ale za to jak bardzo...Wiesz,wiem,że wiesz
Ania napisał/a 6 lipca 2019 o 19:27:
Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania moich problemów w pracy
Beata napisał/a 6 lipca 2019 o 19:24:
Święty Michale Archaniele proszę o opiekę i zdrowie dla Dominiki zajmij się jej znamieniem bardzo proszę i aby zdała matematykę, o zdrowie i opiekę dla Bartłomieja, aby dostał się na prawo, aby wystarczyło mu punktów. A także, o zdrowie i opiekę Bożą dla Emilki oraz najbliższych memu sercu.
Beata napisał/a 6 lipca 2019 o 19:06:
Święty Michale Archaniele mój opiekunie proszę o udaną operację i uzdrowienie z chorób, aby to lekarstwo, które przyjmuje nie wywoływało skutków ubocznych. Proszę o dary Ducha Świętego , abym umiała je odczytywać.
Dorota napisał/a 6 lipca 2019 o 09:22:
Sw Michale,pomóż mi przyjąć Twój Szkaplerz i pomóż mi w codzienności.Dziekuje
Mateusz napisał/a 5 lipca 2019 o 21:36:
ŚW MICHALE ARCHANIELE ,
O ODDALENIE WSZYSTKICH DZIEWCZYN Z LEŻAJSKA Mateusz Ceglak
Jadwiga Szlanda napisał/a 5 lipca 2019 o 21:35:
ŚW MICHALE ARCHANIELE,
O ODDALENIE WSZYSTKICH DZIEWCZYN Z LEŻAJSKA OD SYNA MATEUSZA Jadwiga Szlanda
Piotr napisał/a 5 lipca 2019 o 20:26:
Proszę o modlitwę wstawienniczą do Boga Wszechmogącego w intencji otrzymania łask: żalu doskonałego za grzechy, Spowiedzi generalnej oraz mądrego Spowiednika i światło Ducha św. dla niego.
Bogu niech będą dzięki, a każdemu kto dołączy się modlitwą do mojej prośby niech Bóg obficie błogosławi. Amen
Małgorzata napisał/a 5 lipca 2019 o 17:37:
Święty Michale Archaniele, proszę pomóż mi, uzdrów mnie z nerwicy i poważnej choroby kręgosłupa. Wstaw się za mną w trudnych sprawach życiowych, na uczelni, z urzędnikami. Pomóż dokończyć pracę magisterską, uproś mi dary Ducha Świętego. Powierzam Ci moje potrzeby, moje zdrowie. Poprowadź mnie do dobrej pracy abym mogła wyjść z niedostatku, zarobić na wszystkie potrzeby, poprowadź mnie do dobrych ludzi. Obroń mnie przed złymi ludźmi. Powierzam Ci chorą osobę w rodzinie, proszę o zdrowie dla niej bo wiesz jakie są trudności. Święty Michale Archaniele módl się za nami!