Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
* Pola wymagane
Adres email nie zostanie opublikowany.
Dla bezpieczeństwa twój adres IP 34.203.213.116 zostanie zapisany.
Twój wpis będzie widoczny po zaakceptowaniu przez administratora.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usunięcia lub nie publikowania wpisu.
1202 wpisy.
Anna napisał/a 11 stycznia 2019 o 14:42:
Święty Michale Archaniele dziękuję Ci za otrzymane łaski, a proszę o Twoją opiekę dla mnie i moich bliskich.
Wanda napisał/a 11 stycznia 2019 o 13:15:
Święty Michale Archaniele na początku tego Nowego 2019 roku pragnę Ci podziękować za wszystko co dla mnie i mojej rodziny czynisz, za opiekę, za pielgrzymki, za każde spotkanie się z Tobą w minionych latach.
Proszę również na ten nowy Rok 2019 o dalszą opiekę nade mną i moją rodziną. Broń nas wszelkiego zła. Bądź nam Aniołem i Przewodnikiem w życiu do Boga.
Marzena napisał/a 11 stycznia 2019 o 08:21:
Św.Michale Archaniele strzeż Agnieszkę we dnie i w nocy, strzeż jej dzieci, daj jej siłę której potrzebuje. Daj siłę tym którzy powinni się poprawić aby inni mogli normalnie żyć .....
sylwia napisał/a 11 stycznia 2019 o 00:38:
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mnie od acedii. Dziękuję Z Panem Bogiem
Mateusz napisał/a 9 stycznia 2019 o 15:50:
Bardzo proszę o modlitwę za Mateusza i Dorotę, aby dobry Bóg obdarzył ich upragnionym potomstwem. Proszę o zdrowie dla nich.
Aneta napisał/a 9 stycznia 2019 o 01:28:
Za moją mamę, mnie i moją siostrą oraz tych, których mam w sercu. Oraz o prawdę w pewnej sytuacji i we wszystkim. W intencjach serca.
Dorota napisał/a 8 stycznia 2019 o 20:39:
Dziękuję Boże za moją przyjaciółkę Alicję na którą mogę liczyć. Dziękuję Boże za jej bezinteresowność, radość życia. Proszę Boże by św Michał Archanioł czuwał nad Nią, jej synem i bliskimi, proszę by Alicja odzyskała poczucie bezpieczeństwa. Proszę o Bożą ochronę nad nią.Dziękuję Ci że ją zesłałeś.Dziękuję za każdego spotkanego człowieka.Proszę za Anikę, jacka, Tomka, Pawła, proszę za dziecko Pawła które wkrótce się urodzi by było wierne Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, proszę za mnie bym kochała, by mój język był pełen miłości do bliźniego.
Jowita napisał/a 8 stycznia 2019 o 20:28:
Św.Michale Archaniele z Gargano strzeż moje dziecko i mnie oraz moja ukochana rodzinę,rodziców i braciszka Edzia,KOCHAM CIĘ WODZU NIEBIESKI
Basia napisał/a 8 stycznia 2019 o 18:31:
Swiety Michale Archaniele prosze Cie uopros laske u Boga o uzdrowienia mojego szwagra Adama z nerwicy,depresji,aby Bog sprawil,by ponownie zaczal chodzic do kosciola,zaczal sie modlic i zaufalBogu.By pomagal swojej rodzinie,mial dobry kontakt ze swoimi dziecmi,by zaczal cieszyc sie zyciem.Dla mojej siostry Malgorzaty i jej syna Mateusza o ponowne dobre relacje z mezem i ojcem,by do domu powrocila radosc i milosc.BOG ZAPLAC ZA MODLITWE.
Agnieszka napisał/a 8 stycznia 2019 o 15:37:
Matko Najświętsza proszę o pokój serca dla mnie, o dary Ducha św. proszę o potrzebne łaski dla ks. Wojtka. Niech Wypełnia się Wola Twoja Panie w moim życiu. św. Michale wysyłaj swoje zastępy Aniołów do pomocy każdego dnia.
Urszula napisał/a 8 stycznia 2019 o 01:27:
Św Michale za Twoim pośrednictwem u Niepokalanej wyproś mi i mojej rodzinie potrzebne łaski, te których najbardziej nam potrzeba i proszę Ciebie o Twoją obronę i ochronę dla moich najbliższych. Dziękuje Michale
Beata napisał/a 7 stycznia 2019 o 16:11:
Święty Michale Archaniele,Święci patroni, Święty Ojcze Pio proszę z głęboką wiarą uproście dla mnie u Boga Ojca łaskę udanej operacji wycięcia guza i uzdrowienia z choroby.
Sławomir napisał/a 7 stycznia 2019 o 11:53:
Proszę o modlitwę w intencji rodzeństwa Zosi (lat 7) i Piotra (lat 22), aby instytucje "teoretycznie" wspierające rodziny pozwoliły im mieszkać razem - aby Zosia będąca w rodzinie zastępczej wróciła do rodziny biologicznej.
viola napisał/a 7 stycznia 2019 o 04:35:
Bardzo mocno proszę o modlitwę w intencji uwolnienia od złego ducha, o łaskę nawrócenia i siłę do trwania przy Bogu. Jestem bardzo silnie dręczona, bardzo mocno potrzebuję wsparcia modlitwą. Dziękuję.
Beata napisał/a 6 stycznia 2019 o 19:41:
Proszę o modlitwę w intencji Marysi. O uleczenie jej serca, uwolnieni od lęków, odwagę i dary Ducha Świętego.
Elżbieta napisał/a 5 stycznia 2019 o 23:54:
Św. Michale Archaniele, proszę Cię uwolnij męża Mieczysława od złych duchów alkoholizmu,kłamstwa, fałszywych oskarżeń,zazdrości i poprowadź go ku Bogu.Przyjdź i mnie z pomocą, uwolnij mnie od strachu i uproś mi łaskę odwagi w tych trudnych relacjach z mężem.
Mateusz napisał/a 5 stycznia 2019 o 18:02:
Św. Michale Archaniele Nasz Opiekunie,
OBDARZ MNIE POTRZEBNYMI ŁASKAMI NA 2019 Rok,
Mateusz
Mateusz napisał/a 4 stycznia 2019 o 22:06:
SW.MICHALE ARCHANIELE,
ZEŚLIJ NA UKOCHANĄ MAMĘ JADWIGĘ POTRZEBNE ŁASKI,
Mateusz
Mariola napisał/a 4 stycznia 2019 o 19:45:
Święty Michale Archaniele oraz Aniołowie i Święci, męczennicy módlcie się do Boga za Ks.prof. Józefa. Wstawiajcie się za nim o siłę w walce z chorobą nowotworową oraz uzdrowienie i zdrowie. Niech wzrasta w twej Bożej miłości i uświęceniu. Amen.
Klaudia napisał/a 4 stycznia 2019 o 18:33:
prosze w mojej intencji o uwolnienie od złego ducha i uzdrowienie zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, i zebym szczęśliwie wyszła za mąż ,miec rodzinę, przyjaciół i odzyskała wiarę i radość oraz by moi bliscy ,znajomi koleżanki zaczęli doceniać i szanować Moja osobę. BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM