Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
* Pola wymagane
Adres email nie zostanie opublikowany.
Dla bezpieczeństwa twój adres IP 34.203.213.116 zostanie zapisany.
Twój wpis będzie widoczny po zaakceptowaniu przez administratora.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usunięcia lub nie publikowania wpisu.
1202 wpisy.
Aneta napisał/a 2 stycznia 2019 o 21:37:
Proszę Jezu o ochronę przed moją siostrą, aby przestała mnie atakować. Wynagrodź szkody . Wejdź w jej problemy,
Żeby przestała na mnie je zwalać. nie daj mi żyć w leku i nieszczęściu. W intencjach serca.
Anita napisał/a 2 stycznia 2019 o 21:16:
Św. Michale Archaniele z całego serca proszę otocz swą opieką mojego syna Nikodema, który przeżywa różne problemy problemy ... Dopomóż mu wrócić na drogę wiary ... Odgoń od niego wszystkie złe duchy ...i prowadź ku Bogu ... Z całego serca zawierzam Nikodema Tobie ...a przez Ciebie Bożej Opatrzności ... Błagam o Twą pomoc z ufnością z całego serca i wiarą ....
MARIA napisał/a 31 grudnia 2018 o 20:28:
PROSZE O MODLITWE ZA MNIE O OPIEKĘ ARCHANIOŁA MICHAŁA. CHCE UNIKAC GRZECHÓW A CAŁY CZAS TO MI NIE WYCHODZI. MARIA
Anna napisał/a 31 grudnia 2018 o 15:47:
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej i Św Józefa w intencjach Panu Bogu wiadomych oraz otrzymaniu dobrej pracy w trudnej sytuacji życiowej.
Bozema napisał/a 31 grudnia 2018 o 13:16:
Swiety Michale Archaniele prosze Cie upros u Boga zeby uwolnil mnie i syna od przeklenstwa ktore moja babcia i moj ojciec przekleli mnie.Prosze Cie zebym nie wiklala sie w kredyty.
Joanna napisał/a 29 grudnia 2018 o 23:19:
Sw. Michale uwolnij nas,utwierdź w wierze i chroń mnie i dzieci, pomóż,uwolnij cała rodzinę i zwłaszcza powstrzymaj siostrę i szwagra od zła dla chwały Niepokalanego Serca Maryi, proszę.
Kasia napisał/a 29 grudnia 2018 o 21:11:
Święty Michale Archaniele proszę Cię dopomóż abym mogła wrócić do pracy nich znajdzie się dla mnie etat w nowym roku.Tak mi szkoda straty tej pracy.
Piotr napisał/a 29 grudnia 2018 o 01:31:
Proszę o modlitwę w intencji Dobrej Spowiedzi oraz trafienia do egzorcysty, wyrzucenie demonów. Bardzo tego potrzebuję, jest ze mną źle duchowo. Każdą osobę, która przeczytała mój wpis i choć odmówiła Ojcze Nasz, polecam Bogu. Niech Bóg błogosławi Wam za pomoc duchową. Amen
Marlena napisał/a 29 grudnia 2018 o 00:14:
Święty Michale Archaniele błagam Cię o pomoc w znalezieniu pracy, w której najlepiej sprawdziłabym się. Proszę Cię również o pomoc w znalezieniu mojej drugiej połówki
Magdalena napisał/a 28 grudnia 2018 o 22:54:
Proszę o modlitwę w intencji Wojciecha: uzdrowienie z chłonniaka i pogodzenie z mama i bratem Piotrem.
Magdalena napisał/a 28 grudnia 2018 o 22:52:
+ Proszę o nawrócenie i uzdrowienie Anny- Doroty.
Przemek napisał/a 28 grudnia 2018 o 22:36:
Zawsze uważałem że prawdziwa wiara rozgłosu nie wymaga. Ale sytuacja życiowa zmusza mnie do odsłonięcia siebie i moim małych potrzeb. Bardzo proszę o modlitwę w mojej sprawie, ale także wszystkich spraw zamieszczonych tutaj.
Po wygraniu batalii z rakiem, po ponad roku niestety powrócił. Proszę o modlitwę by udało mi się wygrać z tym diabłem i bym mógł zrobić w życiu jeszcze dużo dobrych rzeczy. Z całego serca, duszy, ciała i umysłu, pokornie o to proszę.

Przemek
Grzegorz napisał/a 28 grudnia 2018 o 17:10:
Proszę i błagam wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach.

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Panie Boże - obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło! Panie Boże proszę Cię, pomóż mi abym sobie z tym błogosławieństwem poradził i abym zawsze pamiętał, że mam je od Ciebie!
Bóg zapłać wszystkim
Grzegorz
Grzegorz napisał/a 28 grudnia 2018 o 17:05:
Proszę wszystkich o modlitwę za satanistę Pawła S.
Człowiek ten przez wiele lat był i nadal jest uzależniony od narkotyków i alkoholu.
Nie wiedząc o tym dałem mu pracę i dobre wynagrodzenie. On jednak próbuje szantażem wymusić więcej i więcej. Najgorsze jest jednak to, że on deklaruje się jako satanista. W sobotę podczas jazdy samochodem kiedy odwoziłem go po pracy do domu - kazał mi się wyrzec Jezusa i powiedzieć że szatan jest moim panem. Oczywiście nie wyparłem się Boga. On gdy to usłyszał - ze złości oszalał i podczas jazdy próbował skręcić kierownicą w radiowóz, abym spowodował wypadek. 
Wiem że dla czytających brzmi to nieprawdopodobnie, ale to prawda. On ciągle przeklina Boga, Jezusa, Maryję i katolików. Ten człowiek na pewno jest opętany. Wiem, że nie da się zaprowadzić ani do kościoła ani na egzorcyzmy. Błagam zatem Was wszystkich o 2 rzeczy: módlcie się wszyscy, aby on - Paweł nawrócił się i w pokoju odszedł z mojej drogi zawodowej, nie robiąc mi przy tym krzywdy. 
Potrzebny jest szturm do nieba, gdyż ten człowiek jest zepsuty do kości i jest owładnięty przez diabła. Błagam wszystkich o modlitwę o jego uwolnienie. Liczy się każda dziesiątka różańca.

Bóg zapłać. 

Grzegorz
Dorota napisał/a 24 grudnia 2018 o 08:42:
Święty Michale Archaniele chron moją rodzinę, moich Chrzesniakow, mame, babcie.Proszę za rodzinę Nowak, Buszta, Popiolkowskich, Wroneckich, Goreckich, Zielinskich, Oledzkich, Krzeminskich, Tryniszewskich, Zieba, Wolnych, Szmaj, Sienkiewicz, Bronowskich, Szymanskich, Macierzynskich, Pięta, Mazur, Pawlik, Rak, Wojcik, Wojcickich, Chaberskich, Skowronskich, Kupickich, Miskur, Ostojskich, Raba, Drozd, Blaszczyk, Masajlo, Czapnik, Sikorskich, Kwiatkowskich, Puculek, Longchams, Wiatr, Olsztynskich, Kacprzak.Proszę za całe środowisko pro-life, za srodowiska pacyfistyczne.
Maria napisał/a 23 grudnia 2018 o 13:03:
Sw.Michale Archaniele blagam Cie o powrot do zdrowia.
Ratuj mnie i rodzine od nekania ze strony alkoholika z mania przesladowcza i od nienawisci kobiety/strat,szkod/.
O zdrowie, spokoj,bezpieczesntwo i pokoj dla nas i dla Ryszarda i Jerzego.
W pewnej intencji Panu Bogu wiadomej.
Ktoz jak Bog.
Ola napisał/a 22 grudnia 2018 o 22:05:
Święty Michale Archaniele wstawiaj się z Maryją moją ukochaną Matką o łaskę i pomoc w mojej sytuacji..o uzdrowienie ciała i ducha..o uwolnienie wszystkich członków mojej rodziny od złego...o zbawienie ich dusz..a dla mnie o dobre rozeznanie woli PANA i pójście za Nim..tam ,gdzie On chce..nie gdzie ja ....o usunięcie wszystkich przeszkód ku temu..zdrowie i siły...Bóg zapłać !!!
Mateusz Ceglak napisał/a 22 grudnia 2018 o 11:46:
Św.Michale Archaniele Nasz Opiekunie,
NAUCZ MŁODYCH ROZEZNAWAĆ SWOJĄ DROGĘ W TRWANIU PRZED PANEM W ADORACJI,
Mateusz
Jadwiga Szlanda napisał/a 22 grudnia 2018 o 11:44:
Św.Michale Archaniele,
NAUCZ ROZEZNAWAĆ MŁODYCH SWOJĄ DROGĘ W TRWANIU PRZED TOBĄ,
Jadwiga
Anna napisał/a 21 grudnia 2018 o 09:48:
Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej i Św Michała Archanioła w intencjach Panu Bogu wiadomych oraz otrzymaniu dobrej pracy w trudnej sytuacji życiowej.