Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
* Pola wymagane
Adres email nie zostanie opublikowany.
Dla bezpieczeństwa twój adres IP 23.21.4.239 zostanie zapisany.
Twój wpis będzie widoczny po zaakceptowaniu przez administratora.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usunięcia lub nie publikowania wpisu.
2226 wpisów.
Mariusz Mariusz napisał/a 8 lipca 2017 o 00:45:
Nie umiem dziękować w pięknych słowach, jednak liczę na to, że Bóg i tak wie, co chcemy mu przekazać, nawet jeśli czynimy to prosto, zwyczajnie... Dlatego po prostu DZIĘKUJĘ w imieniu Anielki, o modlitwę w intencji której prosiłem jakiś czas temu - jej stan zdrowia się stale poprawia i dziecko wraca do zdrowia ku radości rodziców i ku większej chwale Pana
Maria Maria napisał/a 7 lipca 2017 o 22:52:
O Łaskę Wiary i Dary Ducha Św dla Haliny ,Jacka , Wiolety, Przemka,Rafała, Dominika , Asi , Waldemara i Adama Darskiego . Prosi Maria z Anglii. Bóg zapłać
Anna Anna napisał/a 7 lipca 2017 o 16:17:
Proszę o wstawiennictwo w intencji dzieci: o znalezienie dobrej pracy i światło Ducha Świętego w dokonywanych wyborach.
Wanda Wanda napisał/a 7 lipca 2017 o 11:02:
Błagam o sakrament pojednania z Bogiem dla Anety, o wiarę i uwolnienie od złego i szczęśliwe i błogosławione rozwiązanie.
Wanda Wanda napisał/a 7 lipca 2017 o 10:44:
Błagam przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła o pomoc w podjętych decyzjach sprzedaży i kupna mieszkania o pozytywne zakończenie, o wiarę, moc i siłę, abyś był św. Michale razem ze mną i wspomagał nas. Zawsze Ci ufałam.
Karolina Karolina napisał/a 6 lipca 2017 o 23:31:
Proszę,przez wstawiennictwo Św.Arch Michała, o uwolnienie od zajadłego dręczenia demonicznego,śmiertelnego strachu,magii,od obciążeń pokoleniowych i przekleństw grzechowych,uzależnień materialnych(uzależnienie od środków znieczulających i nasennych) i innych zniewoleń,a także uzdrowienie duchowe:wspomnień,pamięci,przeszłości-aby nie przynosiły już zła i cierpienia,urazów spowodowanych doświadczeniem przemocy,a także uzdrowienie cielesne-z chorób,a także ze skutów traumy i wstrząsu,o pokój i harmonię duszy, Proszę także o Światło i Dary Ducha Św.,szczególnie na czas sesji,na cały okres studiowania,realizację powołania,i na resztę życia.
Sylwia Sylwia napisał/a 6 lipca 2017 o 22:18:
Boże Wszechmogący, Duchu Boży , któremu ufam,za pomocą Twoich Aniołów i mojego Anioła Stróża, obdarz mnie, nowym i godnym pracownikiem do pracy. Ty Wszystko wiesz, co chcę wyrazić.
małgorzata małgorzata napisał/a 6 lipca 2017 o 20:18:
Proszę o modlitwę za mojego syna Łukasza by zdał poprawkę z matematyki.
Anna Anna napisał/a 6 lipca 2017 o 15:27:
Proszę, aby praca przynosiła mi szczęście i satysfakcję oraz abym dobrze wypełniała obowiązki. Proszę również w intencji mojego małżeństwa o zdrowie, potrzebne łaski oraz o cud poczęcia zdrowego potomstwa.
maria maria napisał/a 4 lipca 2017 o 16:49:
Proszę w intencji syna Piotra o opiekę Świętego Michała Archanioła w walce duchowej jaką obecnie toczy. Światło Ducha Świętego dla niego.Panie dopomóż wyjść z tego zła.
JaNina JaNina napisał/a 4 lipca 2017 o 06:05:
Chroń nas święty Aniele od zła wszelkiego od pokus. Złych myśli .... i nienawiści
janina janina napisał/a 3 lipca 2017 o 14:51:
Prosze o modlitwe w intencji moich wnukow, ktorych wychowuje ;Szymona,Asi,Kuby, ich ojca Jacka, który nie zachowuje sie jak ojciec. Boże uzdrow te poranione serca, ratuj z tego środowiska narkotyków i alkoholu. Błagam Cie Boze zawróć ich z tej zgubnej drogi. Tobie zawierzam zdrowie Asi zajmij sie nia, uwolnij od choroby psychiki amen.
koleżanka koleżanka napisał/a 3 lipca 2017 o 11:35:
Proszę o modlitwę w intencji mojej koleżanki Ewy, która walczy z chorobą nowotworową. Boże błagam ulecz Ją. O szczęśliwą operację dla niej, skuteczną chemioterapię i dobre wyniki .Panie Boże miej Miłosierdzie dla Niej. Uwolnij Ją od raka, ulecz Panie Jej duszę i ciało.
D. D. napisał/a 3 lipca 2017 o 11:34:
Błagam Boże o pracę, która da mi radość i pozwoli uwierzyć,że istnieją dobrzy współpracownicy. Boże niech w mym sercu znów zapanuje radość i chęć do pracy. Oddal Boże ode mnie smutek, lęk i niepokój związany z moją obecną sytuacją zawodową. Boże pozwól mi wyjść z kryzysu zawodowego, odzyskać wewnętrzny spokój i radość.
Ewa Ewa napisał/a 3 lipca 2017 o 08:43:
proszę aby mój syn poddał się terapii i współpracował z psychologiem
Maria Maria napisał/a 2 lipca 2017 o 23:44:
proszę o modlitwę za mojego syna o łaskę nawrócenia i rozwiązania problemu mieszkania o Boże błogosławieństwo na każdą chwilę życia prosi mama
Agnieszka Agnieszka napisał/a 2 lipca 2017 o 06:14:
Proszę o modlitwę w intencji pozytywnego rozwiązania trudnej sprawy.
Wiktoria Wiktoria napisał/a 1 lipca 2017 o 22:20:
Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski dla mnie i mojej rodziny, za ukończoną szkołę córki Pauliny, za zdane egzaminy semestralne córki Natalii. Proszę o potrzebne dary Ducha Św.dla moich córek. Proszę o dalsze wstawiennictwo za nami, miej nas w swojej opiece. Proszę o łaskę żarliwej wiary, nadziei i miłości. Bóg zapłać.
Maryla Maryla napisał/a 1 lipca 2017 o 19:33:
Święty Michale Archaniele - Któż jak Bóg wiem, że pozornie jest to niemożliwe, ale dla Boga to co niemożliwe jest możliwe. Proszę bym mogła jeszcze kiedyś być w kościele, który tak bardzo pokochałam.
Mariola Mariola napisał/a 30 czerwca 2017 o 08:26:
Boże, święci Aniołowie i Archaniołowie uwolnijcie mnie od grzechu, który paraliżuje mnie od wewnątrz i sprawia ból. Bóg zapłać.