Spotkanie w anielskiej sprawie

3 czerwca 2023 roku w parafii pw. Teresy od Dzieciątka Jezus w Warszawie, odbyło się wydarzenie, pt.: „Spotkanie w anielskiej sprawie”, które współorganizowała Fundacja Bądźcie jak dzieci, znana z dystrybucji Świętulanek – pluszowych zabawek dla dzieci z wizerunkiem świętego.

Gościem specjalnym wydarzenia był ks. Marcello Stanzione, autor ponad 300 książek poświęconych aniołom i świętym, znany również naszym Czytelnikom. Konferencja ks. Stanzione pt: „Święty Michał Archanioł – patron naszych czasów” (dostępna również na kanale YouTube/Któż jak Bóg) poruszyła wiele ważnych i inspirujących aspektów związanych z Niebiańskim Patronem. Uczestnicy mieli niepowtarzalną okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat roli, jaką aniołowie odgrywają w życiu współczesnego człowieka.  Była także możliwość zakupu książek ks. Stanzione. Nie zabrakło również stoiska redakcji „Któż jak Bóg”.

W drugiej części wydarzenia odbył się przedpremierowy pokaz filmu „Pod Skrzydłem Archanioła” w reż. Wincentego Podobińskiego, który skupia się na historii i roli Archanioła Michała. Za oprawę muzyczną podczas wydarzenia „Spotkanie w Anielskiej Sprawie” odpowiedzialna była utalentowana wokalistka i kompozytorka Agnieszka Lewalska, autorka między innymi płyty pt: „Anielskie Kołysanki”. Twórczość wykonawczyni zdobyła uznanie słuchaczy, którzy nazywają jej głos „anielskim”, ponieważ otwiera serce i duszę dla Boga i Maryi.

Jako redakcja „Któż jak Bóg” objęliśmy patronatem medialnym to wydarzenie. Więcej informacji o Fundacji Bądźcie jak dzieci i Świętulankach można znaleźć na stronie internetowej: https://www.bjd.org.pl

 Iwona Banerska z Fundacji Bądźcie jak Dzieci, Agnieszka Lewalska, artystka, kompozytorka, autorka płyty „Anielskie kołysanki” i Wincenty Podobiński, reżyser filmu „Pod Skrzydłem Archanioła”, prezes Fundacji Św. Michała Archanioła
Ks. Marcello Stanzione ze Świętulankami
Agnieszka Lewalska ze swoją płytą „Anielskie Kołysanki”, na drugim tle stoisko redakcji „Któż jak Bóg”
Świętulanki św. Michała Archanioła, tworzone przez Fundację Bądźcie jak Dzieci