Wielkie zawierzenie w Stalowej Woli

W niedzielę, 30 lipca 2023, ks. Mateusz Szerszeń gościł w Parafii Trójcy Przenajświętszej w Stalowej Woli w ramach spotkania autorskiego i promocji swoich najnowszych książek. 

Przez cały dzień stalowowolanie i goście, którzy przyjechali z różnych części Podkarpacia, mogli usłyszeć homilię na temat mądrości Salomona, a także zapoznać się  z fragmentami książki „Minuta mądrości”. Nie zabrakło także świadectwa powstania i tłumaczenia nowego nabożeństwa, którym jest „Wielkie Zawierzenie Świętemu Michałowi Archaniołowi”. Książeczka z zawierzeniem szybko zyskuje na  popularności wśród wiernych i dodaje nadziei tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej lub rodzinnej. 

Po każdej Mszy świętej ks. Mateusz dzielił się swoim doświadczeniem i zachęcał do zawierzenia swojego życia św. Michałowi Archaniołowi. Czytelnicy „Któż jak Bóg” mieli okazję do osobistego spotkania i rozmowy. Liczne słowa wsparcia i świadectwa o uwolnieniach i nawróceniach wzmocniły ideę wielkiego zawierzenia Pierwszemu Obrońcy Boga i człowieka.