Michalickie obozy letnie

Obóz rowerowy, 4 Żywioły, Kuźnia Talentów i wiele innych tematycznych obozów nad polskim morzem przygotowała Fundacja Michalickie Centrum Młodzieży Michael z Miejsca Piastowego. Właśnie ruszyły zapisy na kolejne obozy i kolonie letnie, które aż kipią od atrakcji.

– W naszej ofercie, która właśnie wystartowała, znajdą coś dla siebie zarówno ci, którzy wolą odpocząć i oddać się kreatywnemu spędzaniu czasu, np. fotografii czy muzyce, ale też ci, którzy nie wyobrażają sobie wakacji bez porządnego wycisku fizycznego. Dla nich przygotowaliśmy obozy rowerowe, windsurfingowy, sportowy czy nowość – obóz 4 Żywioły” – mówi Oliwia Stańda z Biura Obozów Fundacji MCM Michael.

– Zapisów można dokonywać przez formularz na naszej stronie internetowej, chociaż sami nie wiemy jak długo, bo na niektóre obozy zaczyna już brakować miejsc, a oferta jest dostępna dopiero od kilu dni – dodaje Oliwia.

Oferta jest konkurencyjna pod względem różnorodnych aktywność i atrakcji, ale też atrakcyjna cenowo, ponieważ organizuje je nie biuro podróży, a fundacja, której nadrzędnym celem jest misja. Od wielu lat skutecznie realizuje ją ks. Jarosław Witkowski – pomysłodawca i organizator obozów, dyrektor fundacji:

Młodzież to moja pasja, uwielbiam pracę z nimi. To moja osobista misja oraz misja fundacji, którą kieruję. Nasze obozy są miejscem edukacji, radości, a także wielu wzruszeń. Naszą jakością jest atmosfera i przyjaźnie na całe życie. Nie przesadzam. Przekonasz się, kiedy dołączysz do naszej obozowej rodziny. Może nawet w tym roku? – pyta ks. Jarosław Witkowski, organizator obozów, dyrektor Fundacji MCM Michael.

Obozy organizowane są dla dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat, ale zajęcia i aktywności podzielone są na grupy wiekowe: 10-14 lat oraz 15-18 lat. Letnie campy organizowane są w ośrodku Angelus Maris w Łącku, koło Jarosławca, nad polskim morzem, gdzie fundacja dysponuje znakomitą bazą z infrastrukturą sportową i rekreacyjną oraz pokaźnym terenem dookoła obiektu. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę: instruktorów, ratowników, autorytety muzyczne, sportowe, pedagogów i specjalistów, a nad każdym obozem czuwa kierownik wraz z wychowawcami.

ZAPISY TUTAJ