CENTRUM DUCHOWOŚCI MICHALICKIEJ ZAPRASZA NA „REKOLEKCJE O ZAGROŻENIACH DUCHOWYCH”, które odbędą się w dniach 14 – 16 czerwca.
W ramach rekolekcji dowiemy się czym są zagrożenia duchowe; jak się przed nimi ustrzec; co mówił o nich Jezus i jaką „receptę” przygotował. Mówimy o zagrożenia duchowych, bo toczymy walkę duchową. Może nie zawsze sobie to uświadamiamy, ale z każdą chwilą naszego życia toczymy bezkrwawy bój o zbawienie. Bóg chce, abyśmy nieustannie wybierali też większe dobro. W ramach rekolekcji posłuchamy o rzeczywistościach, które mają demoniczne konotacje i mogą stanowić zaproszenie dla złego ducha.
Centralnym punktem pozostanie jednak słowo Boga i radosna nowina o zbawieniu człowieka.
Oprócz konferencji przewidziana jest Eucharystia z homilią i prowadzona adoracja Najświętszego Sakramentu. Na zakończenie wysłuchamy wykładu o problemach na spowiedzi i współczesnych problemach wychowania dzieci i wnuków.
Ze względu na bogaty program nie są przewidziane indywidualne rozmowy z rekolekcjonistą. Zachęcamy do korzystania z sakramentu spowiedzi w sanktuarium.

Prowadzący
Ks. Mateusz Szerszeń, michalita, zastępca redaktora naczelnego dwumiesięcznika „Któż jak Bóg” i „The Angels”, autor książek z zakresu duchowości i modlitwy, kierownik duchowy, rekolekcjonista
ZAPISY: