Aniołowie – jeszcze bliżej nas

„Któż jak Bóg” to nie tylko dwumiesięcznik ukazujący się od lat. To także coraz liczniejsza wspólnota facebookowa czcicieli św. Michała Archanioła i pasjonaci podbijający nowe media, by z anielską nowiną dotrzeć na krańce świata. Włącz Anielską Telewizję, dołącz do facebookowej wspólnoty i módl się razem z nami do świętych Aniołów i Archaniołów!

YOUTUBE/ Któż jak Bóg

Kilkanaście potężnych konferencji o świętym Michale Archaniele, prowadzonych przez ks. Piotra Prusakiewicza CSMA, seria pt: „Tajemnice Aniołów”, modlitwy, nabożeństwa, anielskie kazania czy podcasty – kanał Youtube „Któż jak Bóg” rozwija się w ekspresowym tempie. Nagrywamy kolejne odcinki, by jeszcze prężniej nieść Dobrą Nowinę o Aniołach całemu światu.

Konferencje o św. Michale Archaniele to cykl prowadzony przez ks. Piotra Prusakiewicza CSMA, w którym duchowny przedstawia pogłębioną teologię dotyczącą Księcia Wojsk Anielskich. W kilkunastu 30-minutowych odcinkach redaktor naczelny dwumiesięcznika „Któż jak Bóg” wyjaśnia na czym polega fenomen św. Michała Archanioła, dlaczego warto go poznać i się z nim zaprzyjaźnić i dlaczego powinniśmy zwracać się do Niego w trudnych chwilach naszego życia.

Nowenna z egzorcyzmem do św. Michała Archanioła – to potężna modlitwa, którą odmawialiśmy przed Uroczystością Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, przygotowana przez ks. Mateusza Szerszenia CSMA. Nowenna cieszyła się ogromną popularnością. Przez dziewięć dni września skupialiśmy się na wybranym fragmencie z Pisma Świętego. Te biblijne inspiracje wprowadzały nas w świat życia duchowego i umacniały naszą wiarę. Wspólnie rozważaliśmy jaką rolę odgrywają aniołowie w życiu ludzi i w czym możemy ich naśladować.

Tajemnice Aniołów – kilkuminutowe odcinki, które dają konkretne odpowiedzi na podstawowe pytania związane z tajemniczym światem anielskich duchów. Angelologia w pigułce, którą prowadzi ks. Piotr Prusakiewicz CSMA to cykl nie tylko dla wtajemniczonych w anielski świat, lecz także dla osób, które swoją przygodę z aniołami dopiero zaczynają. Redaktor naczelny dwumiesięcznika „Któż jak Bóg” w prosty i nieraz dowcipny sposób mówi  m.in. o Aniołach Stróżach, św. Rafale Archaniele – skutecznym patronie modlitw o uzdrowienie, św. Gabrielu Archaniele, który jest Aniołem wtajemniczenia. Wyjaśnia także na czym polegała przepowiednia Anioła Stróża Polski, jaką moc zawierają w sobie Kamienie z Góry Objawień na Gargano czy różaniec z Kamieniem z Góry Objawień, kiedy, dlaczego i gdzie objawiał się św. Michał Archanioł w Polsce. Tajemnice Aniołów skrywają w sobie… jeszcze wiele tajemnic. A ks. Piotr Prusakiewicz podejmuje ciekawą próbę ich wytłumaczenia. Polecamy!

Różaniec o uzdrowienie i uwolnienie ze św. Michałem Archaniołem – prowadzony przez księży michalitów: Mateusza Szerszenia i Piotra Prusakiewicza, towarzyszył nam przez cały październik. Wspólnie modliliśmy się o uwolnienie duszy i ciała za przyczyną św. Michała Archanioła.

The secrets of Angelsto cykl w języku angielskim, prowadzony przez ks. Piotra Prusakiewicza CSMA z myślą o czytelnikach „The Angels Magazine”, przyjaciołach aniołów z całego świata i wszystkich osób, które nie poznały Boga. Wzięliśmy sobie mocno do serca  słowa, by „iść na cały świat i głosić Ewangelię”, a kiedy utrudnione z powodu pandemii są wszelkie zagraniczne misje, seria w języku angielskim o Bożym Miłosierdziu, św. Michale Archaniele, siostrze Faustynie, Aniołach Stróżach staje się próbą takiej ewangelizacji, dostosowaną do pandemicznych warunków.

Nie bój się, wierz tylko!to ewangelizacyjny misz – masz. Między innymi można posłuchać i pomodlić się przy „Akcie Zawierzenia w czasie pandemii”, który cieszy się popularnością. Akt powstał z myślą o tych, którzy martwią się o najbliższych, modlą się o ich uzdrowienie, odczuwają lęk o przyszłość. W podobnym duchu powstał także „Akt Zawierzenia przeciw niepokojom, lękom i zmartwieniom”, którego celem jest ukazanie, że w „Miłości nie ma lęku”, że Bóg jest w stanie ten lęk usunąć i dać pocieszenie.

Ks. Piotr Prusakiewicz CSMA wyjaśnia także kwestie odpustów, czyśćca, nieba czy piekła. Odnosi się do kryzysu Kościoła i próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy kryzys jest zagrożeniem czy może łaską. „Nie bój się, wierz tylko” to propozycja dla osób, które chcą w życiu czegoś więcej.

Spotkanie z Aniołami – to podcast stworzony przez ks. Piotra Prusakiewicza CSMA i Karolinę Zarembę, redaktor dwumiesięcznika „Któż jak Bóg”. Usłyszymy odpowiedzi na najbardziej dociekliwe pytania dotyczące anielskiego świata. Ks. Piotr Prusakiewicz o Aniołach mówi z niesamowitą pasją. Uwaga! Istnieje „niebezpieczeństwo”, że owa pasja ks. Piotra do Aniołów udzieli się także słuchającym.

Kierownictwo duchowe – cykl prowadzony przez ks. Mateusza Szerszenia CSMA, który dzieli się doświadczeniem towarzyszenia duchowego. Czy każdy powinien mieć kierownika duchowego? Jak rozeznawać duchy? Czym tak naprawdę jest rachunek sumienia? Ks. Mateusz odpowiada na wszelkie pytania dotyczące duchowości i rozwoju duchowego.

Homilie i konferencjeto playlista, na której skrupulatnie odnotowujemy anielskie kazania księży michalitów; można odsłuchać Słowo od ks. Rafała Szwajcy czy ks. Piotra Prusakiewicza.

Wideozapowiedzi „Któż jak Bóg” – przedstawiane przez Ewę Rygalik, redaktor naszego dwumiesięcznika, to krótka forma prezentacji kolejnych numerów „Któż jak Bóg”. Redaktor Ewa Rygalik nawet stanie na drzewie, by zachęcić do zakupu naszego magazynu. A wszystko po to, by przybliżać Boga i Aniołów wszystkim ludziom dobrej woli.

Serdecznie zachęcamy do subskrybowania naszego kanału: Youtube/Któż jak Bóg.

Instagram/ktozjakbog

Zdjęcia również mogą ewangelizować! Cytaty o aniołach, wypowiedzi świętych, mądre słowa i inspirujące myśli. A do tego tło w postaci pięknego krajobrazu czy figury św. Michała Archanioła. Nawet w taki sposób można mówić o Bogu. Zachęcamy do obserwowania naszego Instagrama i dzielenia się swoimi refleksjami dotyczącymi życia duchowego.

 Facebook/ @KtozjakBog24

Blisko 16,500 tysiąca polubień i ponad 17 tysięcy obserwujących – facebookowa wspólnota sympatyków „Któż jak Bóg” i czcicieli św. Michała Archanioła bezustannie się rozwija. To właśnie za pośrednictwem tego narzędzia możemy być w codziennym kontakcie z naszymi Czytelnikami. To dzięki Facebookowi otrzymujemy od Was wiele próśb o modlitwę i dobrych słów na temat naszej działalności. Cieszymy się, że tak wiele osób głosi w sieci „Któż jak Bóg”.

Tych, którzy jeszcze tego nie zrobili – zachęcamy do polubienia naszego fanpage’a i czynnego w nim udziału – poprzez dzielenie się swoim świadectwem w komentarzach pod naszymi ewangelizacyjnymi postami.

Portal www.kjb24.pl

To na portalu regularnie pojawiają się wpisy; znajdziemy komentarze do Ewangelii ks. Mateusza Szerszenia CSMA, archiwalne artykuły z „Któż jak Bóg”, a także nowe materiały, przybliżające świat aniołów, życie duchowe i poruszające różne teologiczno – filozoficzne aspekty. Za pośrednictwem strony można także skorzystać z naszego sklepiku i nabyć anielską literaturę, kamień z Groty Objawień na Gargano czy różaniec ze św. Michałem Archaniołem.