Gwiazdy i celebryci. Uroczysta premiera filmu “Powołany 2”

20 lutego w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu POWOŁANY 2. Na ten wyjątkowy wieczór przybyło wielu znanych aktorów i celebrytów. Zobaczcie relację video z premiery filmu POWOŁANY 2.

„Powołany 2” to kontynuacja internetowego hitu, który stał się fenomenem w sieci i dotarł do milionów widzów na całym świecie. Tym razem powraca na wielkim ekranie w gwiazdorskiej obsadzie.

W rolach głównych: Jakub Dmochowski, Marcin Kwaśny, Henryk Gołębiewski, Wiktoria Gąsiewska, Mateusz Gąsiewski, Alicja Ostolska, Patryk Cebulski, Anna Nieciąg i Patryk Smarski.

Bohaterami prawdziwych historii są: Bartłomiej Krakowiak, Dobromir Makowski, Klaudia Tołłoczko, Paweł Cwynar.

Utalentowany plastycznie Arek doznaje miłosnego zawodu. Wyładowując złość, niszczy ogrodzenie przypadkowego domu. Na jego nieszczęście świadkiem wydarzenia jest ksiądz, który przyjaźni się z właścicielem posesji. Duchowny proponuje Arkowi, że sprawa rozejdzie się po kościach pod warunkiem, że chłopak pomoże w odmalowaniu zniszczonego kościoła. Stara świątynia wkrótce staje się schronieniem dla znajomych Arka, którym grozi poważne niebezpieczeństwo. Ksiądz, widząc problemy, z jakimi mierzą się jego młodzi goście, opowiada im cztery inspirujące, prawdziwe, a do tego szalenie spektakularne historie, których przykład odmienił niejedno życie…

Film POWOŁANY 2 w kinach od 1 marca w całej Polsce. Zobacz listę kin:

Dwumiesięcznik Któż jak Bóg objął film POWOŁANY 2 patronatem medialnym.

Część redakcji “Któż jak Bóg”, czcicieli św. Michała Archanioła i kilku księży Michalitów i sióstr Michalitek miało zaszczyt uczestniczyć w premierze tego niezwykłego filmu.