„Któż jak Bóg” jest na Wikipedii!

W najpopularniejszej encyklopedii internetowej można przeczytać o dwumiesięczniku „Któż jak Bóg”, redaktorze naczelnym i jego zastępcy. Zarówno czasopismo, jak i ks. Piotr Prusakiewicz CSMA i ks. Mateusz Szerszeń CSMA znaleźli się w Wikipedii. Sam serwis zawiera 1 590 035 artykułów.

Któż jak Bóg na wikipedii

Któż jak Bóg – polski dwumiesięcznik o tematyce religijnej wydawany przez Towarzystwo Powściągliwość i Praca przy współpracy Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła – czytamy na najpopularniejszej stronie internetowej związanej z pozyskiwaniem informacji przez współczesnych użytkowników sieci.

Ponadto, historia czasopisma, informacja o stałych współpracownikach, nakładzie, wydawcy, a nawet odnośnik do oficjalnej strony gazety i kanału internetowego w serwisie YouTube.

Ks. Piotr Prusakiewicz CSMA i ks. Mateusz Szerszeń CSMA na Wikipedii

Piotr Prusakiewicz (ur. 12 lutego 1963 w Toruniu[1]) – polski duchowny rzymskokatolicki, członek Zgromadzenia Św. Michała Archanioła.

Mateusz Szerszeń (ur. 8 września 1987 r. w Tarnobrzegu) – polski duchownyrzymskokatolicki, członek Zgromadzenia Św. Michała Archanioła, kierownik duchowy, pisarz, rekolekcjonista i publicysta[1].

Można przeczytać także życiorysy księży: Piotra i Mateusza, zapoznać się z ich dorobkiem literackim, czy choćby dowiedzieć się, kiedy mają urodziny