„Któż jak Bóg” na Targach Wydawców Katolickich w Warszawie

Po dwóch latach pandemii, wracają Targi Wydawców Katolickich w wiosennym terminie. XXVIII Targi Wydawców Katolickich odbędą się w dniach od 20 – 23 kwietnia 2023 r. Nie zabraknie na nich stoiska dwumiesięcznika „Któż jak Bóg” i kwartalnika „The Angels Magazine”

-Po dwóch latach pandemii, kiedy to Targi odbywały się w zmienionym czasie, w miesiącu wrześniu, wracamy do tradycyjnego terminu, a mianowicie na czas 2-go tygodnia po Świętach Wielkanocnych – pisze na swojej stronie organizator wydarzenia

Targi odbędą się w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim, Plac Zamkowy 4, Warszawa.

Redakcję dwumiesięcznika „Któż jak Bóg” można spotkać przy stoisku numer 15. Na targach można nabyć nie tylko pismo o aniołach, ale również materiały związane z dziełem Peregrynacji Figury św. Michała Archanioła z Gargano.

Prezentowaną nowością jest publikacja „Pieśni pełne Ducha. Hymny św. Pawła”, ks. prof. Edwarda Stańka. Podczas targów spotkać będzie można ks. dra Henryka Skoczylasa, angelologa, biblistę, a także ks. Zdzisława Urbanika, misjonarza z Paragwaju i Argentyny, którego świadectwo na kanale YouTube/ Któż jak Bóg obejrzało blisko 50 tys. osób.

Autorzy będą podpisywać swoje książki przy stoisku nr 15. Po powrocie z misji w Wielkiej Brytanii na Targi przybędzie również ks. Piotr Prusakiewicz CSMA, redaktor naczelny dwumiesięcznika „Któż jak Bóg” i kwartalnika „The Angels Magazine”.

Prócz spotkań, będzie możliwość nabycia anielskiej lektury i dewocjonaliów w promocyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy! Któż jak Bóg!