„Któż jak Bóg” na Targach Wydawców Katolickich w Warszawie

Ponad 170 wystawców prezentuje się podczas XXIV Targów Wydawców Katolickich, które rozpoczęły się w czwartek 12 kwietnia 2018 roku i potrwają do niedzieli w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie. Na targach po raz kolejny obecna jest Redakcja Dwumiesięcznika „Któż jak Bóg” – laureat nagrody „Małego Feniksa”.

„Jest to szczególny czas, gdy można spotkać się z tyloma osobami, bo to jest najważniejsze, ale i z tyloma książkami czy publikacjami, bo na Targach obecne są nie tylko książki, ale również różne inne formy, obrazy, quizy, to wszystko co jest przesłaniem dobrego słowa, które wyrażane może być w różny sposób” – mówił na uroczystym otwarciu targów ksiądz Roman Szpakowski SDB, prezes Stowarzyszenia Wydawców Katolickich.

Redakcja naszego dwumiesięcznika „Któż jak Bóg” swoje stoisko (nr 50) prezentuje w tym roku w swoistej grocie, która wyróżnia się pośród innych wystawców. Na targach można tam nabyć nie tylko pismo o aniołach, ale również materiały związane z dziełem Peregrynacji Figury św. Michała Archanioła z Gargano. Prezentowaną nowością jest publikacja „Perły ze świata aniołów” ks. dra Henryka Skoczylasa, angelologa, biblisty i duszpasterza Sanktuarium św. Michała Archanioła na Gargano. Spotkanie z autorem odbędzie się w sobotę 14 kwietnia br. o godzinie 14.00 w namiocie przed Arkadami Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. Autor będzie podpisywał swoją książkę od godziny 13.00 oraz po spotkaniu przy stoisku nr 50.

Ci, którzy wezmą udział w spotkaniu, otrzymają okolicznościowe upominki.

xrs