Marino Restrepo w Polsce! Program spotkań

30 maja br. przybywa do Polski Marino Restrepo, w przeszłości bogaty producent filmowy w Hollywood. Porwany dla okupu przez mafię kolumbijską był więziony w dżungli amazońskiej przez sześć miesięcy, gdzie – skazany na śmierć – przeżył tam głębokie nawrócenie duchowe. Po swym nawróceniu od 1997 roku głosi swoje świadectwo wiary w Boga. Serdecznie zapraszamy na spotkania!

31 maja, środa

9.30 – wizyta w redakcji Któż jak Bóg.

18.00 – Parafia Św. Andrzeja Boboli-MARKI (diecezja warszawsko-praska). Msza święta, a po niej świadectwo-konferencja Marino. Adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo.

01 czerwca, czwartek

18.00 – Parafia Matki Bożej Fatimskiej i Bł. Bronisława Markiewicza w Słupnie (diecezja warszawsko-praska). Msza święta, a po niej świadectwo-konferencja Marino. Adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo.

02 czerwca, piątek

11.00 – spotkanie z młodzieżą Katolickie Szkoły im. ks Bronisława Markiewicza w Markach

18.00 – Parafia Matki Bożej Królowej Aniołów na Bemowie – michalici (archidiecezja warszawska). Msza święta, a po niej świadectwo-konferencja Marino. Adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo.

03 czerwca, sobota

19.00 – udział w Czuwaniu Fatimskim w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Górkach k/Garwolina (diecezja siedlecka). Po Mszy świętej krótkie rozważania do tajemnic różańcowych (1-2 minuty), a po procesji ok. godz. 21.00 świadectwo-konferencja Marino Restrepo dla chętnych, którzy zostaną.

04 czerwca, niedziela

Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Górkach k/Garwolina (diecezja siedlecka). Świadectwo Marino po Mszy świętej o godz. 8.00, 10.00 i 12.00.

18.00 – Parafia Wniebowzięcia NMP w Raniżowie (diecezja sandomierska) – świadectwo po wieczornej Mszy świętej oraz konferencja dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

05 czerwca, poniedziałek

18.00 – Parafia Trójcy Przenajświętszej w Stalowej Woli – Michalici (diecezja sandomierska). Msza święta, a po niej świadectwo-konferencja Marino. Adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo.

06 czerwca, wtorek

10.00 – spotkanie z młodzieżą MZSP Miejsce Piastowe – Michalicki Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Miejscu Piastowym w auli „Domu u Ojca”.

16.00 – konferencja dla sióstr Michalitki

19.00 – Sanktuarium Michalicka Górka w Miejscu Piastowym. Msza święta, a po niej świadectwo-konferencja Marino. Adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo.

Podczas wszystkich spotkań – możliwość nabycia książki „Z mroku do światła. Świadectwo Marino Restrepo”, Wydawnictwo Michalineum 2023 (wkrótce – info), a także porozmawiania z jej autorem.