NAJNOWSZY NUMER KTÓŻ JAK BÓG – 1/2020!

Pierwszy styczniowo – lutowy numer trafił już do drukarni, a niebawem dotrze także i do Państwa skrzynek! Nowy Rok to czas radości z Narodzenia Boga, a wraz z tym nadziei i siły w walce o bycie lepszym człowiekiem i chrześcijaninem.

Jako anielska redakcja obiecujemy nie obniżyć lotów, a wręcz wznieść się w przestworza jeszcze wyżej. Dziękujemy Wam za zaufanie i modlitwę. Mamy świadomość, że gdyby nie dobry Bóg i Wy, nasi czytelnicy, to nasze podróże duchowe i literackie na łamach Któż jak Bóg byłyby na pewno o wiele uboższe. 

 

 

CO W NOWYM NUMERZE NAS CZEKA?

Pojawi się w nim wywiad z ks. Marcello Stanzione o potężnej roli aniołów jako przyjaciół. Dlaczego Kościół zapomina o aniołach? Z kolei z biblistą i demonologiem porozmawiamy o upominaniu kapłanów. Czy osobie świeckiej przysługuje w tej kwestii jakiekolwiek prawo? Także ksiądz Mateusz Szerszeń opowie o dzisiejszej młodzieży, która coraz częściej odchodzi od kościoła. Czy jest sposób na to jak możemy temu zapobiegać?

Jak zwykle ciekawe konkursy – i dla młodszych, i dla starszych! 

 

CO JESZCZE? PRZEDŁUŻ PRENUMERATĘ!

 

W ROKU 2020 CENA PRENUMERATY WYNOSI:

* PRENUMERATA ROCZNA 50 ZŁ,

* PRENUMERATA DOBROCZYNNA 70 ZŁ

PROSIMY O POMOC! Cena prenumeraty na rok 2020 nie ulega zmianie, jednak z racji radykalnego podniesienia kosztów wysyłki przez Pocztę Polską, wdzięczni będziemy za każdą dodatkową wpłatę, w formie ofiary na nasze konto.

W tytule takich wpłat prosimy o wpisywanie: „Ofiara dobroczynna na pokrycie kosztów wysyłki”. Wszystkim darczyńcom serdeczne Bóg zapłać!

 

AŻ DWIE PIELGRZYMKI DO ŚW. MICHAŁA!

 

 

 

 

 

TYLKO do tego numeru zostanie dołączony

ANIELSKI KALENDARZ 2020!

 

Z Bogiem! +