„Niebiański modlitewnik”. Modlitwy, które poruszają do głębi

Cieszymy się, że możemy poinformować, że właśnie ukazał się „Niebiański modlitewnik” ks. Mateusza Szerszenia CSMA! Mimo wielu trudności, dzięki Bogu, możemy już trzymać w ręku tę niezwykłą książeczkę!

„Niebiański modlitewnik” to propozycje modlitw dla każdego. Zawiera nie tylko powszechnie znane modlitwy do aniołów i archaniołów, ale przede wszystkim autorskie propozycje ks. Mateusza Szerszenia CSMA.

Modlitwy są mocno osadzone w codzienności i zachwycają swoją głębią. W modlitewniku znajduje
się m.in. modlitwa o ruszenie z miejsca, modlitwa o dobre natchnienia, modlitwa do zmagań z codziennością czy modlitwa w kryzysie duchowym.

Modlitewnik jest także odpowiedzią na pomysły Czytelników dwumiesięcznika „Któż jak Bóg”, którzy przedstawiali swoje propozycje za pomocą mediów społecznościowych czasopisma.


Oprócz praktycznych modlitw (o dobry humor, gdy odczuwa się lęk przed spowie-
dzią, czy o naprawienie finansów) znajdują się w nim także rozważania różańcowe z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie za wstawiennictwem św. Michała Archanioła, litania do świętych broniących od zarazy czy Droga Krzyżowa ze św. Michałem.

W modlitewniku można również znaleźć modlitwy dla rodzin i małżonków, dla duchownych, modlitwy o nowe powołania oraz dla tych, którzy chorują, cierpią lub stracili bliską osobę.

To praktyczny modlitewnik na każdą okazję, który nigdy się nie zestarzeje.

Ufamy, że przyczyni się do duchowego wzrostu wszystkich, którzy będą z niego
korzystać. Niech Pan Bóg błogosławi każdemu, kto
po niego sięgnie.

Modlitewnik posiada imprimatur

Ks. Mateusz Szerszeń CSMA – michalita, dziennikarz, publicysta i rekolekcjonista. Autor licznych artykułów i pozycji książkowych. Pełni funkcję zastępcy redaktora naczelnego czasopisma „Któż jak Bóg”. Jego nagrania można znaleźć w serwisie YouTube / Któż jak Bóg. Jest członkiem Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Sprzedaż i dystrybucja:
Redakcja „Któż jak Bóg”

Al. Piłsudskiego 248/252, 05-270 Marki
tel. 22 781 28 63
e-mail: redakcja.kjb@gmail.com
www.kjb24.pl