Niech św. Michał Archanioł strzeże Was na wszystkich drogach nowego roku

Drodzy Czytelnicy,

Rok 2023 będzie obfitował w ważne dla nas rocznice. Trzydzieści lat temu powstał  dwumiesięcznik „Któż jak Bóg”. Od tego czasu wydaliśmy 180 numerów naszego pisma.

Dziesięć lat temu rozpoczęła się zaś peregrynacja kopii Figury św. Michała Archanioła z cudownej Groty Objawień na górze Gargano. Ten święty czas mocy i laski nieustannie trwa i ufamy, że będzie miał długą kontynuację. Jesteśmy wdzięczni Panu, że na łamach dwumiesięcznika możemy relacjonować to niezwykłe wydarzenie, a przez artykuły formacyjne pomagać w przeżywaniu bliskich spotkań z Księciem Aniołów.

Minione 365 dni to czas nieustającej twórczości „pasjonatów Wodza Zastępów Pańskich”. Ale to nic dziwnego, bo „kto z kim przestaje, takim się staje”. W tym wypadku zaraża się archanielską gorliwością.

Duże zainteresowanie, nie tylko w USA, wzbudził premierowy pokaz filmu o św. Michale, pt. „Zobaczyć Anioła”. Niesłabnącą popularnością cieszą się wydany przez naszą redakcję „Niebiański modlitewnik” oraz anglojęzyczna książka pt. „The Majestic splendour of saint Michael the Archangel”. Z radością przyjęliśmy też wydanie II tomu monografii o św. Michale Archaniele pt. „Michał Archanioł. Dzieje kultu i duchowość” oraz powstanie książki ks. Mateusza Szerszenia pt. „Ogień Słowa”. Jej premiera już w roku 2023. Ogromnie cieszy nas również coraz większa liczba oglądających nasz kanał internetowy na YouTubie (YouTube/Ktoż jak Bóg). Jest za co Panu Bogu dziękować.

Wyrażam ogromną wdzięczność za Wasze wsparcie materialne, które umożliwiło zakup sprzętu do transmisji online i ubogacenia scenografii naszych nagrań. Dziękuję, za jesteście naszymi wiernymi Czytelnikami i przedłużacie prenumeratę oraz polecacie dwumiesięcznik innym. W dobie dominacji mediów elektronicznych Wasza lojalność wobec czasopisma drukowanego pomaga nam w realizacji naszej misji przybliżania Królestwa Bożego każdemu człowiekowi.

Niech Chrystus Pan pomaga Wam wzrastać w wierze, miłości i nadziei, a św. Michał Archanioł strzeże na wszystkich drogach nowego roku.

Z pamięcią w modlitwie i Bożym błogosławieństwem

ks. Piotr Prusakiewicz CSMA

z zespołem redakcyjnym

ze wstępniaka – „Któż jak Bóg” 1/2023

KUP TUTAJ