Plan peregrynacji figury św. Michała

Rok 2018
21-22 maja Parafia św. Wawrzyńca w Kościelnej Wsi
22-23 maja Parafia NMP Częstochowskiej w Lekarzewicach
23-24 maja Parafia Świętego Krzyża w Łowiczku
24-25 maja Parafia Opieki Matki Bożej w Osięcinach
25-26 maja Parafia św. Wawrzyńca w Lubotyniu
26-27 maja Parafia św. Mateusza Apostoła w Lubstówku
27-28 maja Parafia Wniebowzięcia NMP w Dębach Szlacheckich
28-29 maja Parafia Narodzenia NMP w Racięcicach
29-30 maja Parafia Narodzenia NMP w Skulsku
31 maja Koncert Uwielbienia we Włocławku (Park im. H. Sienkiewicza)
1-3 czerwca Parafia św. Michała Archanioła w Białej Podlaskiej
4-5 czerwca Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Brzeźnie
5-6 czerwca Parafia św. Jakuba Apostoła w Rzgowie
6-7 czerwca Parafia św. Wawrzyńca w Sławsku
7-8 czerwca Parafia NMP z Guadalupe i św. Jana Diego
8-9 czerwca Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Starym Mieście
9-10 czerwca Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Koninie
10-11 czerwca Parafia św. Marii Magdaleny w Koninie
11-12 czerwca Parafia Miłosierdzia Bożego w Koninie
12-14 czerwca Parafia Wniebowzięcia NMP w Zduńskiej Woli
14-15 czerwca Parafia św. Antoniego w Zduńskiej Woli
15-17 czerwca Parafia NMP Wspomożenia Wiernych w Aleksandrowie Kujawskim
17-18 czerwca Parafia NSPJ w Turku
18-19 czerwca Parafia św. Barbary w Turku
19-20 czerwca Parafia Matki Boskiej Fatimskiej w Turku
20-21 czerwca Parafia Przemienienia Pańskiego i św. Walentego w Galewie
21-22 czerwca Parafia NMP Królowej Polski w Kaczkach Średnich
22-23 czerwca Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika i św. Mikołaja w Malanowie
23-25 czerwca Parafia św. Floriana w Uniejowie
25-26 czerwca Parafia Narodzenia NMP w Chełmnie
26-27 czerwca Parafia Wniebowstąpienia Pańskiego w Ochlu
27-28 czerwca Parafia Wniebowzięcia NMP w Grzegorzewie
28-29 czerwca Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Osieku Wielkim
29-30 czerwca Parafia św. Bogumiła w Kole
30 czerwca – 1 lipca Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Kole
1-2 lipca Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Kole
2-3 lipca Kościół Nawiedzenia NMP w Kole
3-4 lipca Parafia Błogosławionych 108 Męczenników w Powierciu
4-5 lipca Parafia św. Jakuba Apostoła we Wrzący Wielkiej
5-6 lipca Parafia św. Andrzeja Apostoła w Kościelcu Kolskim
7-8 lipca Ogólnopolska Pielgrzymka Czcicieli, Rycerzy i Bractwa Szkaplerza św. Michała Archanioła na Jasnej Górze
8-9 lipca Parafia św. Jana Chrzciciela w Liścu Wielkim
9-10 lipca Parafia Wszystkich Świętych w Kucharach Kościelnych
10-11 lipca Parafia Wszystkich Świętych w Dzierzbinie
11-12 lipca Parafia św. Doroty w Grochowach
12-13 lipca Parafia św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w Grodźcu
13-14 lipca Parafia Narodzenia NMP w Grzymiszewie
14-15 lipca Parafia św. Wita w Tuliszkowie
15-16 lipca Parafia Świętej Trójcy w Rychwale
16-17 lipca Parafia św. Michała Archanioła w Umieniu
17-18 lipca Parafia Wniebowzięcia NMP w Kłodawie
18-19 lipca Parafia Wniebowzięcia NMP i św. Jakuba Apostoła w Szadku
19-20 lipca Parafia Narodzenia NMP w Dobrej
20-21 lipca Parafia św. Mikołaja Biskupa w Warcie
21-22 lipca Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Sieradzu
22-23 lipca Parafia Narodzenia NMP w Charłupi Małej
23-24 lipca Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Charłupi Wielkiej
24-25 lipca Parafia św. Klemensa w Wągłczewie
25-26 lipca Parafia bł. Urszuli Ledóchowskiej w Sieradzu
26-27 lipca Parafia Wszystkich Świętych w Sieradzu
28-29 lipca Parafia św. Jakuba Apostoła w Mąkoszynie
30 lipca-1 sierpnia Parafia św. Michała Archanioła w Czernicy
3-5 sierpnia Parafia Wniebowzięcia NMP w Gumniskach
9-10 sierpnia Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej w Kodniu
10-12 sierpnia Parafia Matki Bożej Różańcowej w Sławatyczach
14-16 sierpnia Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Jaworniku
17-19 sierpnia Parafia św. Maksymiliana Kolbego w Hucie Józefów
20-22 sierpnia Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Mędromierzu
23-26 sierpnia Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Prokowie
29-30 sierpnia Parafia NMP Królowej Polski i św. Jana Vianneya w Woli Kamockiej
31 sierpnia-2 września Parafia św. Elżbiety w Warszawie (Powsin)
4-6 września Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Kowalewie
7-9 września Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Ostrowie Wielkopolskim
10-12 września Parafia Matki Bożej Pocieszenia i św. Stanisława Biskupa w Szamotułach
14-16 września Parafia św. Michała Archanioła w Różańsku
16-18 września Parafia św. Barbary w Staszowie
19-21 września Parafia św. Michała Archanioła w Miączynie
21-23 września Parafia św. Jana Chrzciciela w Ozimku
24-26 września Parafia św. Michała Archanioła w Gnieźnie
27-29 września Parafia św. Michała Archanioła w Daleszycach
29-30 września Parafia św. Michała Archanioła w Sieprawiu
3-5 października Parafia św. Jana Chrzciciela w Czerniejewie
5-7 października Parafia bł. Michała Kozala w Gnieźnie
8-10 października Parafia św. Jacka w Opolu
10-11 października Parafia św. Bartłomieja w Bakovie (Czechy)
12-14 października Katedra św. Piotra i Pawła w Legnicy
15-16 października Parafia św. Michała Archanioła w Chabielicach
17-19 października Parafia św. Mikołaja i św. Michała Archanioła w Białym Kościele
19-21 października Bazylika św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa i Męczennika na krakowskiej Skałce
22-24 października Parafia św. Marcina i Matki Bożej Szkaplerznej w Zarszynie
24-26 października Parafia św. Kingi w Świdniku
26-28 października Parafia Trójcy Przenajświętszej w Krasnymstawie
29-31 października Parafia św. Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie
3-5 listopada Parafia św. Elżbiety w Jutrosinie
9-11 listopada Parafia św. Wawrzyńca w Mieszkowie
19-21 listopada Parafia NSPJ w Krzyżkowicach
22-23 listopada Parafia św. Wojciecha w Gdańsku
23-25 listopada Parafia św. Franciszka z Asyżu w Gdańsku
26-28 listopada Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Sycowie
2-5 grudnia Parafia NMP Królowej Polski w Lęborku
6-8 grudnia Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Mechowie
9-12 grudnia Parafia NMP Matki Miłosierdzia w Oleśnicy
14-16 grudnia Parafia św. Maksymiliana Kolbego we Włocławku
19-21 grudnia Parafia Niepokalanego Serca NMP w Grudziądzu
21-23 grudnia Parafia św. Antoniego w Toruniu

Rok 2019
9-13 marca Parafia Zmartwychwstania Pańskiego w Wałbrzychu
17-19 marca Parafia św. Michała Archanioła w Dąbrowie Wielkiej
22-24 marca Parafia Matki Bożej Kochawińskiej w Gliwicach
25-27 marca Parafia Nawiedzenia NMP w Komorowie
29-31 marca Parafia św. Mikołaja w Lubli
1-3 kwietnia Parafia Świętego Krzyża w Zakopanem
4-7 kwietnia Parafia Matki Bożej Dobrej Rady w Krakowie
8-10 kwietnia Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Zawierciu
12-15 kwietnia Parafia św. bp. Sebastiana Pelczara w Strzyżowie
23-24 kwietnia Parafia św. Brata Alberta w Jabłonce Borach
26-28 kwietnia Parafia Matki Bożej i św. Michała Archanioła w Wieleniu
7-8 maja Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczenika w Płoniawach-Bramurze
7-9 czerwca Parafia NMP Królowej Polski w Hermanowicach
9-11 czerwca Parafia Wniebowzięcia NMP w Raniżowie
14-16 czerwca Parafia św. Marcina w Sierakowicach
24-25 czerwca Parafia Miłosierdzia Bożego w Chełmie
27-28 czerwca Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej w Kodniu
13-15 września Parafia św. Karola Boromeusza w Białymstoku
20-22 września Parafia św. Michała Archanioła w Czempiniu
27-29 września Parafia św. Piotra i Pawła w Lidzbarku Warmińskim
3-6 października Parafia Matki Bożej Różańcowej w Wysokiej Głogowskiej