Ponad milion wejść dla św. Michała

Ponad 1 300 000 internautów obejrzało na YouTubie film z „Koronką Uwielbienia Boga”. To pokazuje, jak rozwija się kult św. Michała Archanioła. Można powiedzieć, że Michał Archanioł jest patronem na trudne czasy, w których przyszło nam żyć.

Ponad cztery lata nawiedzenia kopii Figury św. Michała Archanioła z Cudownej Groty Objawień na Gargano, 630 parafii przeżywających peregrynację, 300 klasztorów sióstr zakonnych przyjmujących znak figury, liczne szkoły, domy, dziecka, szpitale, noclegownie dla bezdomnych. Oto owoce „Czasu mocy i łaski”, które udzielają się wiernym w tym świętym czasie. W Polsce kult św. Michała Archanioła rozwija się z potężną siłą. Świadczą o tym parafie, które sprowadziły do swoich kościołów Figurę św. Michała w znaku z Gargano (Sekretariat Peregrynacji takich miejsc zanotował ponad 50), wprowadziły na stałe modlitwę egzorcyzmu prostego i nabożeństwo do św. Michała Archanioła.

Wielką popularnością cieszy się „Koronka Uwielbienia Boga”. Na YouTubie film z tą modlitwą ma 1 300 000 odsłon. Piękne są również komentarze pod nim. Poniżej niektóre z nich:

Koronka Uwielbienia Boga przez świętego Michała Archanioła jest cudowna.Bardzo dziękuję i cieszę się, że mogę codziennie w tej modlitwie wielbić Boga”.

Przepiękna modlitwa. Z radością serca ją śpiewałam, uwielbiając Pana z Aniołami. Czas, który spędzam przy takich modlitwach jest na pewno nie stracony, a wyjątkowo raduje się moje serce. Dziękuję za to Bogu.

Słucha się tego z zapartym tchem. Piękne wykonanie.

To potężna modlitwa, tak potężna jak wojska anielskie w niej wymienione na czele z Michałem Archaniołem. Prosisz o pomoc? Masz ją w obfitości!

Wspaniały sposób na złożenie hołdu dla Pana Boga. Wspaniały chór i koronka stwarzają wspaniałą atmosferę do modlitwy i zadumy nad naszym przygotowaniem do życia wiecznego.

Cudowna modlitwa,cudowne uwielbienie Boga Najwyższego,cudowne głosy chórzystów i prowadzącego – tak jak w niebie. Słucham i śpiewam codziennie z wielką radością, wielbiąc Boga. W najbliższy pierwszy piątek i sobotę miesiąca podczas nocnego czuwania w nabożeństwie Dwóch Cudownych Serc Jezusa i Maryi będziemy wielbić Boga Ojca właśnie tą koronką razem z tym cudownym wykonaniem, wsparci pięknymi głosami.Ze Świętymi Aniołami i Archaniołami i moim Aniołem Stróżem UWIELBIAM CIĘ BOŻE OJCZE MÓJ!

Z chwilą gdy odkryłam na You Tubie tę piękną Koronkę, nie było dnia, żebym jej nie słuchała. Często marzyłam o tym, żeby usłyszeć ją na żywo. Moje marzenie spełniło się 29 IX 2016 r., dzięki ks. Bartkowi, który zgodził się na poprowadzenia nabożeństwa ku czci świętych Archaniołów z odśpiewaniem tej właśnie koronki. Dużą zasługą jest również udział pana Michała, który pięknie tę koronkę zagrał. Od tej pory nabożeństwa ku czci św. Michała Archanioła z „Koronką Uwielbienia Boga” odbywają się w Parafii Maksymiliana Kolbego we Wrocławiu co miesiąc każdego 29-tego. Serdecznie na nie zapraszam.

xrs