Prawie 14 milionów widzów! Któż jak Bóg na YouTube

Grudzień kojarzy się z czasem podsumowań. Dlatego też postanowiliśmy przedstawić skrót najpopularniejszych treści, które były oglądane w 2023 roku na kanale YouTube/Któż jak Bóg.

W bieżącym roku filmy na naszym kanale obejrzało prawie 14 milionów osób.  Dołączyło do nas ponad 45 tysięcy subskrybentów. Największą popularnością cieszy się świadectwo Joanny i Rafała Patyrów, które obejrzało ponad pół miliona osób. W świadectwie znany dziennikarz wraz ze swoją żoną dzielą się opowieścią o tym, jak Bóg uratował ich małżeństwo.

Na podium mieści się także konferencja ks. Mateusza Szerszenia CSMA, pt: Cudowne Ocalenie Polski” (340 tys.), opublikowana w Święto Narodowe Trzeciego Maja i listopadowa konferencja pt: „Czy zmarli nas widzą i słyszą” (269 tys).

Na czwartym miejscu znalazł się filmik tzw. short – czyli kilkadziesiąt sekund z dobrym przesłaniem. Short ks. Mateusza pt: „Pomodlę się za Ciebie” obejrzało blisko 230 tys. osób. To dla nas wyraźny znak, jak bardzo modlitwa za siebie nawzajem jest potrzebna.

Pierwszą piątkę zamyka „Tajemnica Szczęścia”, czyli cudownych 15 modlitw na 365 dni (224 tys), która ukazała się na naszym kanale 1 stycznia 2023.

Na szóstym miejscu „Znamy testament Benedykta XVI. Zaskoczył wszystkich” (218 tys) – konferencja ks. Mateusza Szerszenia, nagrana tuż po śmierci papieża seniora.

Ostatnia dziesiątka to:

Homilia – świadectwo ks. Mateusza pt: „Widział to na Eucharystii” (180 tys), short modlitewny ks. Piotra Prusakiewicza CSMA „Wołam razem z Wami” (163 tys), film ks. Kazimierza Szydło CSMA o modlitwie na leżąco – czy to grzech (160 tys) i dziesiątkę zamyka kazanie, które wzrusza do łez, wygłoszone przez ks. Mateusza i opublikowane 8 czerwca 2023 roku.

Redakcja dwumiesięcznika „Któż jak Bóg” wraz z Marino Restrepo
ks. Mateusz Szerszeń CSMA – nagranie „Wielkiego Zawierzenia św. Michałowi Archaniołowi”
ks. Piotr Prusakiewicz CSMA i s. Maria Gaudia Skass ISMM
ks. Piotr szykuje się do nagrań i Jan Sobierajski, nasz główny operator
czasem zastępuje go Julian Sobierajski (nagranie cyklu Michał i Michalitka; gościnnie Michał Bukowski i s. Karina Pawłowska CSSMA)
a czasem Andrzej Kocuba (operator), Karolina Zaremba (wydawca, redaktor dwumiesięcznika „Któż jak Bóg), s. Maria Gaudia Skass ISMM)
ks. Piotr i nasz gość: Rafał Porzeziński
ks. Kazimierz Szydło, którego film znalazł się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych filmów kanału YT/Któż jak Bóg
w 2023

Przed nami kolejne wyzwania i nowości. Zachęcamy do subskrybowania kanału, komentowania, udostępniania filmów znajomym i przesyłania pomysłów i pytań – o czym chcielibyście, byśmy nagrali kolejne filmowe cykle? Propozycje można przesyłać na adres mailowy redakcji: redakcja.kjb@gmail.com

Nasza działalność byłaby niemożliwa, gdyby nie Wasze wsparcie modlitewne i finansowe. Dlatego, jeśli macie pragnienie dołączenia do naszych Patronów – zachęcamy do skorzystania z serwisu patronite. Pragniemy doskonalić nasz warsztat, zapraszać kolejne osoby, by dzieliły się swoim świadectwem i docierać z Dobrą Nowiną na cały świat.

Wszystkim z całego serca BARDZO DZIĘKUJEMY! Bóg zapłać!