Stop aborcji. Trwa zbiórka podpisów

Wielu Polaków, pod wpływem narracji medialnej, myśli, że polskie prawo chroni dzieci poczęte. Niestety, jest to błędne przekonanie.

Tylko w 2020 roku zamordowano poprzez aborcję co najmniej 9 000 polskich dzieci. Masowych egzekucji dokonano za pomocą aborcyjnych pigułek poronnych, które na szeroką skalę rozprowadzają w Polsce zorganizowane grupy przestępcze. Reklamy pigułek poronnych, które z dostawą do domu można zamówić w Internecie, wyświetlają się w mediach społecznościowych i proaborcyjnych portalach setkom tysięcy Polaków. Przestępcy upodobali sobie w szczególności młode dziewczęta i kobiety w trudnej sytuacji życiowej lub finansowej, które najłatwiej namówić na kupno pigułek i szybkie pozbycie się „problemu”, jakim jest nienarodzone dziecko. Jednak po połknięciu pigułek dochodzi do tragedii:

„Ciężko mi to pisać, ale widziałam wykształcony płód: główka, raczki złożone jakby do modlitwy, nóżki i to wisiało z pępowiną, bo musiałam złapać za ten sznureczek, żeby poszło, boże, to było okropne, płakałam pół godziny na kiblu.”

„To już koniec… boże dziewczyny, siedzę i wyję…. ono miało główkę, rączki, nóżki… widziałam je dokładnie, czułam, jak wychodziło… jestem przerażona (…) masakra jakaś to wszystko (…) nigdy więcej tego nie chcę, nigdy. Mam poczucie winy.”

To tylko dwa z licznych świadectw Polek, które dokonały domowej aborcji za pomocą pigułek. Przepisy prawa, które powinny chronić życie najmłodszych i karać przestępców prowadzących nielegalny handel pigułkami, skonstruowane są wadliwie, na skutek czego namawianie kobiet do aborcji i zabijanie małych Polaków jest praktycznie bezkarne. Aborcyjna mafia, która pośredniczy w nielegalnym handlu pigułkami poronnymi i zachęca kobiety do zabijania swoich dzieci, gwałtownie rozwija swoją sieć reklamy i dystrybucji. Ze względu na wadliwe prawo, członkom zorganizowanych grup przestępczych, które jawnie i publicznie działają na terenie Polski, trudno postawić jakiekolwiek zarzuty.

Projekt „Stop aborcji 2021” usuwa wady w kodeksie, powodując, że ogólne przepisy służące ochronie życia i zdrowia ludzi stosuje się również do dzieci przed narodzeniem. Projekt wprowadza także mechanizmy umożliwiające skuteczne ściganie i karanie przestępców zajmujących się handlem pigułkami poronnymi.

Aby mógł on trafić pod obrady Sejmu, musimy złożyć w Sejmie co najmniej 100 000 podpisów poparcia dla inicjatywy. Wiele osób i środowisk zaangażowało się w zbieranie podpisów, słowa uznania należy wyrazić przede wszystkim członkom Straży Narodowej. Im więcej podpisów zbierzemy, tym większa jest szansa, że Sejm projekt uchwali. Każdy może stanąć w obronie dzieci i zbierać podpisy w swoim miejscu zamieszkania, wśród znajomych, rodziny oraz w swojej wspólnocie lub parafii. Kartę do zbierania podpisów oraz projekt ustawy można pobrać ze strony: stronazycia.pl. Zebrane podpisy prosimy odesłać na adres: Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop aborcji”, ul. J. I. Kraszewskiego 27/22, 05-800 Pruszków, najpóźniej do 15 czerwca 2021 r.

Więcej informacji na temat akcji „Stop aborcji 2021” oraz działalności aborcyjnej mafii w Polsce można znaleźć na: stronazycia.pl

(materiał prasowy)