Święty Michał Archanioł porusza Teksas i Florydę

Niezwykłe działanie Ducha Świętego towarzyszyło misji głoszenia orędzia o Bożym Miłosierdziu i wielkości św. Michała Archanioła w Stanach Zjednoczonych w dniach 28 stycznia – 13 lutego. Spotkania rekolekcyjne objęły kilkanaście parafii w diecezji San’Antonio w Teksasie: St. Mary Magdalen, Sacred Heart, St. Dominic, Prince of Peace, St. Clare, Pilgrim Center of Hope, St. Bonaventure, St. Paul, St. Mary’s Downtown, St. Anthony Mary Claret, St. James, St. Helena, Our Lady of the Atonement.

Uczestnicy spotkań (łącznie w liczbie kilku tysięcy) brali udział we Mszy Świętej, słuchali konferencji o św. Michale Archaniele, przyjmowali jego szkaplerz oraz przeżywali adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała i uwolnienie z nałogów. Święty Michał dał im się poznać w niezwykły, wręcz namacalny sposób. Modlitwie towarzyszyła łaska wyjątkowego doświadczenia Bożej miłości i pokoju.

Przedłużeniem posługi ks. Piotra Prusakiewicza CSMA była wizyta w parafii pw.Saint Ambrose w Deerfield Beach na Florydzie oraz w kościele St Francis Solano w Sonoma w Kalifornii, gdzie w spotkaniach uczestniczyli także hiszpańskojęzyczni Meksykanie  mieszkający na terenie parafii.

Kolejne serie rekolekcji odbędą się w marcu br. w następujących parafiach: St Margaret Mary (Cedar Park), St Maria Goretti  (Elk Grove), Our Lady of Grace (Encino), Santa Clara (Oxnard). Szczegółowy program znajduje się na stronie: http://stmichaelthearchangel.info/missions.shtml