Twórz razem z nami!

Połączyło nas pragnienie szerzenia czci św. Michała Archanioła, zdobywaniu dusz dla Chrystusa i dzielenia się Jego Miłością. Wydajemy dwumiesięcznik „Któż jak Bóg” i kwartalnik „The Angels Magazine”. Jesteśmy na YouTube – publikujemy rekolekcje internetowe, świadectwa i prowadzimy modlitwy.

Jeżeli pragniesz współtworzyć z nami dzieła ku chwały Bożej, szerzyć cześć św. Michała Archanioła, wesprzeć działalność michalicką – możesz zostać naszym PATRONEM w serwisie patronite.

„Powściągliwość i praca” to charyzmat Zgromadzenia św. Michała Archanioła, pod którego sztandarem prowadzimy naszą działalność medialną. W tym duchu staramy się żyć na co dzień.

Od 30 lat wydajemy dwumiesięcznik „Któż jak Bóg” o aniołach i życiu duchowym, a od 8 lat kwartalnik w j. angielskim „The Angels – messengers from a loving God” – chcemy zanieść Dobrą Nowinę na każdy kraniec świata. 

To dzięki intensywnej pracy i dobroci serc naszych Darczyńców jesteśmy w stanie głosić Ewangelię zarówno w świecie realnym (prowadząc rekolekcje czy publikując czasopisma i książki), jak i wirtualnym i docierać do nowych osób.

Pragniemy, by to, co robimy przyczyniało się ku większej Chwale Boga. Jednocześnie staramy się, by nasze materiały były zrobione profesjonalnie i z dbałością o  szczegóły, tak, by podobały się Widzom i służyły duchowemu wzrostowi.  

„KTÓŻ JAK BÓG” NA YOUTUBE

„Możemy wybudować wiele kościołów. Ale jeśli nie będziemy mieli własnych mediów, te kościoły będą puste.“ —  mówił św. o. Maksymilian Maria Kolbe

Pandemia sprawiła, że musieliśmy przeorganizować naszą działalność. I tak, we wrześniu 2020 roku uruchomiliśmy kanał na YouTube. Dziś, po tych 2 latach, cieszymy się 46 tysiącami subskrypcji! Jednak nie spoczywamy na laurach, tylko niestrudzenie działamy dalej – tworząc kolejne nowości filmowe, w których można zobaczyć Księży Michalitów, Siostry Michalitki i świadectwa przyjaciół św. Michała Archanioła.

PRZYSZŁOŚĆ

Wciąż mamy ogromne pragnienie głoszenia Chrystusa za pomocą mediów, a do tego niezbędne jest inwestowanie w ich rozwój. Istnienie kanału na YouTube wiąże się z koniecznością zakupu sprzętu, inwestowania w fachową ekipę, która zajmuje się produkcją i postprodukcją filmów. Chcielibyśmy uruchomić także spotkania na żywo ONLINE z księżmi michalitami, podczas których internauci mogliby zadawać pytania. Pragniemy również kontynuować prace związane z produkcją kolejnych świadectw, które wymagają większych nakładów finansowych i czasowych. 

Dlatego prosimy CIEBIE o wsparcie. W zamian obiecujemy:

– więcej dobrej jakości wartościowych filmów,

– więcej głębokich rekolekcji

– profesjonalnie nagrane świadectwa działania Boga w życiu konkretnych osób

– spotkania online na żywo, podczas których można zadawać pytania prowadzącemu je duchownemu

Tymczasem już dziś zapraszamy na nasz kanał – TUTAJ

Zostańcie z Bogiem i aniołami!

PATRONITE: https://patronite.pl/ktozjakbog