„Wielkie Zawierzenie” jest bestsellerem w Polsce

Październik 2023 w księgarniach

Według rankingów księgarni „Wielkie Zawierzenie Świętemu Michałowi Archaniołowi” autorstwa ks. Mateusz Szerszenia CSMA jest bestsellerem października 2023. We wcześniejszych miesiącach utrzymywało się w czołówce listy najchętniej kupowanych książek.

To wielki zaszczyt i radość dla wydawcy (Redakcja „Któż jak Bóg”), że nowe nabożeństwo cieszy się tak wielkim zainteresowaniem. Od maja 2023 wydrukowano i rozprowadzono już 8 000 egzemplarzy, co jest ewenementem na rynku wydawniczym w Polsce. Przeciętny nakład bestsellerów w wydawnictwach katolickich zaczyna się już od 1 000 sprzedanych egzemplarzy. Sukces jest tym większy, że książka nie trafiła do ogólnej sprzedaży i jest dostępna jedynie w redakcji dwumiesięcznika i wybranych księgarniach. Zachęcamy tym samym księgarnie i wydawnictwa, aby w swojej ofercie umieściły także tę pozycję. Zamówienia można składać w redakcji „Któż jak Bóg” (tel. 886 637 822, email: redakcja.kjb@gmail.com )

Wielkie Zawierzenie zostało już przetłumaczone na język angielski. W tym momencie trwają prace nad tłumaczeniem włoskim, a w przygotowaniu są także tłumaczenia na język hiszpański i japoński.

Dziękujemy wszystkim, którzy sięgają po tę małą książeczkę zawierzając swoje życie Wielkiemu Archaniołowi.

Link do video:

Link do sklepu kjb24.pl:

Ks. Mateusz Szerszeń CSMA, autor „Wielkiego Zawierzenia Świętemu Michałowi Archaniołowi” (fot. Andrzej Chęć)