Wrzesień ze św. Michałem!

„Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem”. Tymi słowami zwrócił się św. Ojciec Pio do swojej duchowej córki Liny Fiorellini, gdy przyszła ona do niego po błogosławieństwo dla miesięcznego nabożeństwa do Michała Archanioła. To nabożeństwo bardzo popularne we Włoszech jest teraz dostępne w Polsce.
Co najbardziej przyciąga ludzi w internecie? Są to filmiki oraz audiobooki. Dlatego stworzyliśmy nabożeństwo wideo „Miesiąc ze św. Michałem Archaniołem”. Nabożeństwo poświęcone naszemu Anielskiemu Obrońcy pobłogosławione i rekomendowane przez samego ojca Pio!
Powstało ono w oparciu o książkę „Wielkość św. Michała Archanioła. Nabożeństwo w sprawach trudnych” wydaną przez Wydawnictwo Rosemaria.
Jak można skorzystać z tego nabożeństwa?
Wystarczy, że wejdziesz na stronę: nowenny.pl i tam pod linkiem: https://nowenny.pl/miesiac-ze-swietym-michalem-archaniolem
możesz zapisać się, aby przez cały wrzesień otrzymywać codzienne rozważania z nabożeństwem do Wodza Zastępów Anielskich.
Jeżeli zaś korzystasz z Facebooka to pod poniższym linkiem utworzyliśmy wydarzenie „Miesiąc ze św. Michałem”:
https://www.facebook.com/events/2494871030569632/
Tu także każdego dnia będą publikowane filmiki z modlitwami.
Nabożeństwo rozpocznie się 1 września.
Niech zrodzi ono w naszych sercach cześć i miłość do św. Michała Archanioła, którego wielkości i skuteczności doświadczał ojciec Pio. Obyśmy sami tego doznali poprzez oddanie się Księciu Niebieskich Zastępów.
Wydawnictwo Rosemaria