Owoce XXIV Targów Wydawców Katolickich

Za nami kolejna edycja Targów Wydawców Katolickich, które odbyły się w dniach 12-15 kwietnia 2018 r. w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. Była to okazja do wielu owocnych spotkań z Czytelnikami, a także z nami gośćmi.

Swoją obecnością zaszczycił nas metropolita częstochowski ks. abp Wacław Depo, udzielając błogosławieństwa na dalszą pracę redakcji dwumiesięcznika „Któż jak Bóg”.

Tegoroczne Targi przyniosły nam wielką radość z otrzymania Nagrody Małego Feniksa. W uzasadnieniu napisano:

„W 25-lecie istnienia dwumiesięcznika poświęconego tematyce anielskiej przedstawiającego dzieje aniołów w historii zbawienia i ich wpływu na ludzie życie, oraz przegląd aktualnych tematów z obszaru wiary i duchowości; za publikowanie katechez i materiałów o charakterze formacyjnym, duchowym.”

Wręczenie nagrody odbyło się w sobotę 14 kwietnia podczas uroczystej Gali w Bazylice katedralnej św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika w Warszawie.

Także w sobotę miało miejsce spotkanie autorskie z ks. dr. Henrykiem Skoczylasem, autorem książki „Perły ze świata Aniołów”. Autor opowiadał o inspiracjach powstania książki, osobistym doświadczeniu spotkań ze swoim Aniołem Stróżem, a także odpowiadał na pytania Czytelników.

Zapraszamy na przyszłoroczne Targi Wydawców Katolickich. Do zobaczenia.