Nowa książka ks. Mateusza Szerszenia w naszej księgarni! Odkrywamy “Anielskie tajemnice”

W sklepie internetowym dwumiesięcznika “Któż jak Bóg” pojawiła się nowość wydawnicza – książka ks. Mateusza Szerszenia CSMA, pt: “Anielskie tajemnice”.

Anielskie tajemnice to książka dla wszystkich, którzy szukają niezwykłych informacji ze świata aniołów. Jak zostali stworzeni? Kim są i co robią? Czy znamy ich imiona? W jaki sposób doświadczamy ich obecności? Na te i inne pytania spróbujemy znaleźć odpowiedź. Tajemnice aniołów staną się dla nas jawne i skłonią nas do odnowienia nabożeństwa przez ich wstawiennictwo.

Ks. Mateusz Szerszeń – michalita, kierownik duchowy, publicysta i rekolekcjonista.

Pełni funkcję zastępcy redaktora naczelnego czasopisma „Któż jak Bóg”. Od 2016 roku był spowiednikiem w Sanktuarium Świętego Michała Archanioła na Monte Sant’Angelo. Jego nagrania można znaleźć w serwisie YouTube na kanale „Któż jak Bóg”. Do tej pory ukazały się następujące książki jego autorstwa: Wielkie Zawierzenie Świętemu Michałowi ArchaniołowiRozważania drogi krzyżowejRozważania majoweRozważania czerwcoweRozważania różańcoweNiesamowite opowieściNiebiański modlitewnikOgień Słowa.