Nowenna z egzorcyzmem do św. Michała Archanioła – dzień 3 – 22 września

W trzecim dniu nowenny modlimy się za dzieło peregrynacji figury św. Michała Archanioła z góry Gargano


Czytaj dalej

Niedziela anielska w Niemczu

W niedzielę, 20 września w parafii Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych w Niemczu miała miejsce uroczystość poświęcenia nowego ołtarza z figurą Świętego Michała Archanioła.


Czytaj dalej

Nowenna z egzorcyzmem do św. Michała Archanioła – dzień 2 – 21 września

Potężna modlitwa z egzorcyzmem do św. Michała Archanioła. Modlisz się o nawrócenie swojego męża, żony, dzieci, swoich rodziców? Dzisiejsze rozważania są właśnie dla Ciebie!


Czytaj dalej

Nowenna z egzorcyzmem do św. Michała Archanioła – Dzień 1 – 20 września

W pierwszym dniu nowenny modlimy się za wszystkich czcicieli i Rycerzy św. Michała Archanioła i osoby noszące szkaplerz.


Czytaj dalej

Młodzieniaszek

Wydaje się, że dzisiejsza Ewangelia również o prawach młodości i dzieciństwa poucza. Rodzice Jezusa zlekceważyli jego młodość. Nie wzięli pod uwagę tego, że dziecko instynktownie szuka ojca.


Czytaj dalej

Inauguracja Roku Jubileuszowego w Miejscu Piastowym

Inauguracja roku jubileuszowego z racji 100. rocznicy kanonicznego zatwierdzenia Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła. Miejsce Piastowe 26-27 września 2020 r.


Czytaj dalej

Dni skupienia w Rycerce Górnej

Był to niezwykły czas umocnienia i pociechy, a uczestnicy, którzy mimo pandemii przybyli na Dni skupienia, wrócili do swoich domów pełni Bożego Ducha, napełnieni Miłością i Bożym pokojem.


Czytaj dalej

Rekolekcje dla księży o św. Michale Archaniele

Zapraszamy wszystkich księży, którzy chcą przeżyć rekolekcje ze św. Michałem Archaniołem i doświadczyć obecności Aniołów w swoim życiu.


Czytaj dalej

Św. Michał w Niemczu w diecezji bydgoskiej

W niedzielę, 20 września w parafii Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych w Niemczu będzie miała miejsce uroczystość poświęcenia nowego ołtarza z figurą Świętego Michała Archanioła.


Czytaj dalej

Szatan ucieka przed tym imieniem!

Maryja - niezwykła siła imienia i Osoby, która je nosi. Moc znana jest na całym świecie, a w sposób szczególny potwierdzają to liczni egzorcyści.


Czytaj dalej

The Angels 3/2020

Serdecznie zapraszamy do lektury kolejnego numeru kwartalnika „The Angels”, anglojęzycznej wersji michalickiego dwumiesięcznika „Któż jak Bóg”.


Czytaj dalej

Rekolekcje Anielskie dobiegły końca

W dniach 25-30 sierpnia 2020 r. w Miejscu Piastowym – kolebce Zgromadzeń św. Michała Archanioła odbyła się kolejna seria rekolekcji anielskich. W ich pierwszej części uczestniczyli Animatorzy Zastępów Rycerstwa św. Michała Archanioła z całej Polski.…


Czytaj dalej

Uzdrawiający dotyk św. Michała Archanioła

Drugi tydzień ferii 2015 roku, dokładnie końcówka stycznia, ostatni tydzień. Mamy tydzień urlopu. Zastanawiamy się – co robić od poniedziałku? Jak zagospodarować sobie wolny czas?


Czytaj dalej